Jeżeli masz słabe wykształcenie i nie masz pracy. W kraju ciągle słyszysz w radiu, telewizji, że jest kryzys i dopada cię depresja. Czujesz, że jesteś zdesperowana/y i pytasz „co robić?”

Załóżmy, że masz zadłużone mieszkanie i brak Ci środków do życia lub że nie masz żadnych szans na pracę ze względu na swój wiek – dołącz do naszego grona Opiekunek. Nie znasz języka niemieckiego – to żadna przeszkoda!

Ja tak zrobiłam, zaufałam firmie A&J Partners i nie zawiodłam się.

Firma A&J Partners zapewnia wszystkie formalności, przede wszystkim umożliwia bezpłatny kurs języka niemieckiego, który jest przystępny i szybko można się go nauczyć. Zapewnia także całodobowy kontakt telefoniczny i nie zostawia nikogo na pastwę losu. W każdej chwili będziesz mógł (mogła) zadzwonić i zapytać jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć.

Załoga A&J Partners jest miła, rzetelna i pomocna. Wynagrodzenie jest zawsze w uzgodnionym terminie.
NIE ŻAŁUJĘ, że zgłosiłam się do A&J Partners. Każdy wyjazd do pracy (jako opiekunka) w Niemczech, to nowe doświadczenie życiowe. Rodzina stara się na miejscu z nami współpracować odnośnie oczekiwań i pielęgnacji, ewentualnie komunikowania się z podopiecznymi.

Zachęcam Wszystkich do zgłoszenia się i współpracy z Firmą A&J Partners, a na pewno nie pożałujecie. Zobaczycie, że wkrótce na lepsze odmieni się wasze życie. Nie bójcie się, z pewnością dacie sobie radę. Firma A&J Partners jest solidna. Zapewnia dojazd i przyjazd. Zakwaterowanie i wyżywienie też nie stwarza żadnych problemów. Uwierzcie mi, byłam już w oferowanej przez A&J Partners pracy czterokrotnie i jestem ze współpracy zadowolona. Przekonajcie się sami, że współpracując z Partnersem wkrótce znajdziecie rozwiązanie swoich problemów. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na początku też się bałam jak to będzie. Jednak różnice społeczne i język nie stanowią żadnej bariery i bardzo szybko je opanowałam. A skoro mogłam opanować ja, to i wy na pewno dacie sobie radę. Wystarczy zaufać i uwierzyć, że A&J Partners odmieni Wasz los.

Pani Natalia z Będzina