Europejski poziom obsługi i ochrony Twoich danych osobowych

W dniu 25 maja 2018 roku w życie wychodzi nowe Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych. Dostosowując się do zmian postanowiliśmy zmodernizować Politykę prywatności obowiązującą na naszej stronie oraz proces kontaktu z kandydatami oraz pracownikami.

Informujemy, ze na naszej stronie internetowej zarówno www.opiekunki.ajpartners.pl jak i www.ajpartners.pl pojawią się nowe formularze zgód, które usprawnią kontakt z naszą firmą. 

Wprowadzenie zmian obejmuje wyszczególnienie sposobu i celu kontaktu tak, aby treść zgody była napisana w sposób jasny i zrozumiały. Każda z wyrażonych zgód jest dobrowolna. Ponadto każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zmieniania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, bycia zapomnianym, wniesienia skargi do organu nadzorczego lub cofnięcia zgody.

Poznaj szczegóły

Nową treść Polityka prywatności i ciasteczek strony naszej strony oraz politykę przetwarzania danych osobowych. Sprawdź, jak dbamy o dane naszych Klientów.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
W skrócie

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że Administratorem Danych Osobowych podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest : A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom, NIP: 6263014209, REGON: 243470795

Masz pytanie?
[contact-form-7 404 "Not Found"]