PONADTO

CZAS TRWANIA KONKURSU

01.12.2019r – 31.01.2020r

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

WYJEDŹ Z NAMI NA SZTELĘ

Na m.in. 4 tyg. w tym co najmniej
1 dzień świąteczny.
(t.j. 25.12.2019, 26.12.2019, 01.01.2020)

STWÓRZ ŚWIĄTECZNA PRACĘ

Stwórz pracę, która utrwali  Święta Bożonarodzeniowe w dowolnej wybranej przez siebie formie (ozdoba świąteczna, przepis kulinarny, utwór muzyczny, fotografia, autorskie życzenia, fraszka itp.)

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONKURSIE

Aby wziąć udział w konkursie wypełnij

oraz złóż wykonaną pracę bezpośrednio
w oddziałach firmy lub drogą elektroniczną
na adres marketing@ajpartners.pl

OGÓLNE ZASADY KONKURSU

 • Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
 • Uczestnikami konkursu mogą być osoby które :  podjęły się zlecenia w okresie nie krótszym niż 4 tygodnie – w tym co najmniej w jednym dniu świątecznym
  (t.j. w dniu: 25.12.2019r, 26.12.2019r lub 01.01.2020r)
 • Dzieła (prace) oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami : (oryginalność, kreatywność, pomysłowość, estetyka wykonania)
 • Ilość prac, które jedna osoba może zgłosić do konkursu jest uzależniona od długości pobytu na zleceniu (4 tyg. – 1 praca, 5 tyg. – 2 prace, 6 tyg. – 3 prace itd.)
 • Aplikację obejmującą wszystkie wymienione w ust. 4 elementy należy złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy w Bytomiu lub w Warszawie do dnia 31.01.2020 r., bądź, jeżeli forma pracy na to pozwala, przesłać drogą elektroniczną na adres: marketing@ajpartners.pl.
 • Prace będą oceniane przez niezależne Jury, którego skład opisany jest w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.
 • Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę w ramach całego konkursu.
 • Nagrodami są :
  – 15 000 zł
  – 50 calowe telewizory UHD/4K
  – rowery renomowanych producentów
  – firmowe upominki
 • Nagrody zostaną przekazane osobiście w siedzibie Organizatora w Bytomiu
 • Zgłoszenia nadesłane po zakończeniu Konkursu nie będą brane pod uwagę przy opracowywaniu wyników Konkursu.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W KONKURSIE

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY

na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

Oświadczam, że biorę udział w Konkursie Bożonarodzeniowym „Magia Świąt” i akceptuję postanowienia Regulaminu Konkursu. Wnoszę, po ogłoszeniu wyników i w razie wyłonienia mnie jako Laureata, o przydzielenie mi nagrody przypadającej Laureatowi za zajęcie zwycięskiego miejsca w Konkursie.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.