Księga skarg i zażaleń.

Księga skarg i zażaleń to miejsce gdzie każda z Pań Opiekunek i każdy z  Panów Opiekunów pracujących w naszej firmie może złożyć swój wniosek. W A&J Partners stawiamy na jakość usług i zadowolenie wszystkich Opiekunek i Opiekunów tworzących naszą firmę. Jeżeli masz jakieś uwagi co do współpracy z nami, chciałbyś/ chciałabyś coś zmienić – napisz do nas.

Swoją reklamację, skargę lub zażalenie możesz zgłosić:

  • osobiście w jednym z naszych biur w Bytomiu, Krakowie lub Warszawie,
  • mailowo: opinie@ajpartners.pl
  • listownie na  A&J Partners, ul. Dworcowa 25, 41-902 Bytom

 

  • Możesz również złożyć skargę anonimowo poprzez formularz. Chcielibyśmy jednak móc reagować w każdej sytuacji, dlatego prosimy o pozostawienie numeru telefonu oraz swoich danych. Wniosek zostanie rozpatrzony do 7 dni od jego zgłoszenia!

Zespół A&J Partners – Twoja Opinia jest ważna!

Wyślij reklamację, skargę lub zażalenie.

Imię i nazwisko (niewymagane)

Twój telefon (niewymagany)

Twoja skarga lub zażalenie

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu rozpatrzenia podanych informacji. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się w celu omówienia podanego problemu bądź skargi.


Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.

Informujemy, że Twoja skarga nie zostanie nigdzie opublikowana.