Zakończenie majowego kursu języka niemieckiego

 

W dniu dziecka 01.06.2016 odbyło się wręczenie certyfikatów ukończenia majowego kursu języka niemieckiego.

Mieliśmy w maju na prawdę silną grupę!

Dziękujemy za udział w kursie, za ogrom pracy jakie włożyłyście Panie w naukę języka za wspaniałą atmosferę na zajęciach i za to, że wybrałyście Panie właśnie naszą firmę.

 
Gratulujemy pozytywnego zaliczenie egzaminu i życzymy wielu sukcesów w pracy Opiekunki i spełnienia zawodowego.
 
VIEL ERFOLG!
 
Zespół A&J Partners
 
 Zakończenie majowego kursu języka niemieckiego
 Zapraszamy do kolejnego kursu języka niemieckiego w A&J Partner – sprawdź terminy
 

Doceniamy doświadczenie każdej Opiekunki i Opiekuna. Z myślą o osobach, które pragną podjąć pracę w charakterze Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech a nie znają języka niemieckiego przygotowaliśmy bezpłatne kursy podstaw komunikacji w języku niemieckim. Kurs obejmuje zakres słownictwa związanego ze sprawowaną opieką nad osobą starszą oraz ałownictwa z życia codziennego.

Organizowane przez nas Kursy odbywają się stacjonarnie w siedzibie A&J Partners w Bytomiu przy  ulicy Dworcowej 25 na II piętrze. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Zainteresowane kursem osoby kwalifikowane są na szkolenie w zależności od kolejności zgłoszenia. Kursy odbywają się każdego miesiąca, w małych grupach maksymalnie 15 osobowych.

Przeprowadzamy również kursy w innych miastach. Zapytaj o aktualne terminy i lokalizacje naszych kursów 32 395 88 83.

Aby zakwalifikować się na kurs należy zgłosić się do naszej siedziby na rozmowę kwalifikacyjną podczas której zostaną Państwo wpisani na listę kursantów.

Na chwilę obecną przeszkoliliśmy już ponad 1000 osób. Co więcej po ukończeniu kursu wszystkie przeszkolone przez nas osoby uzyskały pracę jako opiekunowie osób starszych w Niemczech.

Kursy odbywają się co miesiąc w naszej siedzibie w Bytomiu. Organizujemy również kursy w innych miastach!
 

Kompleksowy kurs pozwala na pozbycie się barier językowych w nowym miejscu pracy. Zajęcia medyczne pozwalają nabyć praktyczne umiejętności radzenia sobie z wieloma chorobami wieku starczego natomiast zajęcia w zakresie personalno – psychologicznym tłumaczą w jaki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach. Kurs kończy się egzaminem na podstawie którego dla każdego absolwenta zostaje wydany certyfikat językowy szkoły A&J Partners.

Dbając o zadowolenie uczestników naszego kursu oraz najwyższą jakość oferowanych przez nasz szkoleń, regularnie przeprowadzamy ankiety i zmieniamy się zgodnie z opiniami naszych Opiekunek i Kursantek. Inwestujemy w zaplecze naukowe, oraz w komfort nauki naszych Kursantek.

 
 Zobacz galerie z rozdania certyfikatów z pozostałych kursów: