1500-1700€ – Praca dla Opiekunki do 83-letniej Pani Gertrud od 23.06

  • Wynagrodzenie: 1500-1700€
  • Gdzie: 53639, KÖNIGSWINTER-OBERDOLLENDORF
  • Kiedy: od 23.06.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy transferze
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • przygotowywanie posiłków
  • pomoc przy jedzeniu i piciu
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc przy chodzeniu do toalety
  • pomoc przy zmianie pozycji ciała, również w nocy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • spastyczność stopy i nogi po lewej stronie
  • osoba leżąca
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki opiekuna do 83-letniej Pani Gertrud. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna jest stosunkowo drobna (waga 55 wzrost 160 cm), ma demencję oraz spastyczność stopy i nogi po lewej stronie. Jest osobą leżącą, wymagającą pomocy przy zmianie pozycji ciała w łóżku z pomocą podnośnika, ma specjale łóżko rehabilitacyjne, pani współpracuje. Mąż pacjentki pomaga przy dźwiganiu i podnoszeniu.

Seniorka korzysta z krzesełka toaletowego. Ze względu na problemy z pamięcią potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do Opiekunki.

Zakupy robi rodzina, 1 x w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

Obecna opiekunka jest bardzo zadowolona z rodziny, mąż pacjentki jest bardzo miły, sympatyczny, we wszystkim pomaga, jest bardzo wyrozumiały. Seniorka potrzebuje osoby z którą mogłaby porozmawiać po niemiecku.

Opis zakwaterowania:

Dom jednorodzinny, opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój, jest Internet.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1500€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1700€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPALĄCA

PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji oraz w TRANSFERZE

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!