1700-1900€ – Praca dla Opiekunki do 78-letniej pani Brigitte od 26.07

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 77656, OFFENBURG
  • Kiedy: od 26.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Internet
  • Oferta na 6 tygodni
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • podawanie leków
  • pomoc w ubieraniu
  • podawanie posiłków
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • wylew
  • cukrzyca

A&J Partners poszukuje opiekunki do 78-letniej pani Brigitte.

Podopieczna ma cukrzycę i jest po wylewie jednostronnym. Pani porusza się na wózku inwalidzkim, waży 55kg – współpracuje w przechodzeniu na wózek – pomaga sobie rękami i nogami. Noce przesypia spokojnie, może się zdarzyć, że będzie chciała pójść do toalety 1-2 razy w miesiącu. Pani jest powściągliwa, lubi oglądać piłkę nożną.

Krewni podopiecznej mieszkają w tym samym domu (oddzielne mieszkania) i zajmują się gotowaniem i pracami domowymi.

Opis zakwaterowania:

Domek, do dyspozycji opiekunki jest pokój, TV, dostęp do internetu, zwierząt nie ma. Sklepy są blisko.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego