1550-1750€ – Praca dla Opiekunki do 90-letniej pani KÄTHE od 4.08

  • Wynagrodzenie: 1550-1750€
  • Gdzie: 47475, KAMP-LINTFORT
  • Kiedy: od 04.08.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Internet
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • przygotowywanie posiłków
  • utrzymanie porządku
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • osteoporoza
  • inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 90-letniej pani KÄTHE. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna choruje ma demencję, osteoporozę oraz inkontynencję, jest mobilna, ale potrzebuje wsparcia – porusza się z rollatorem po domu, a na dłuższe dystanse ma wózek inwalidzki. Seniorka jest radosna, pogodna, ma własną wolę, ale nie jest apodyktyczna.

Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. W domu jest pies.

Rodzina może robić zakupy, gdyż do sklepu jest ok 20 minut na piechotę.

OPIS ZAKWATEROWANIA:

dom wielorodzinny, do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój, Internet, TV.

W oddzielnym mieszkaniu mieszka syn podopiecznej, który może pomagać w opiece. Nie ma problemu z czasem wolnym.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1550€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1750€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

mocno podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego