1600€ Praca dla Opiekunki do 89-letniej Pani Roswithy od 27.06

  • Wynagrodzenie: 1600 €
  • Gdzie: 94447, Plattling
  • Kiedy: od 27.06.2021
  • Bonusy: Brak
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • gotowanie
  • zakupy (opcjonalnie)
Stan zdrowia podopiecznego:
  • osłabienie starcze
  • bardzo słaby wzrok i niedosłuch
  • z powodu upadku ma problemy z chodzeniem, porusza się z rollatorem
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do samotnej 89-letniej Pani Roswithy mieszkającej w miejscowości Plattling na Bawarii.

Podopieczna ma starcze osłabienie, bardzo słaby wzrok i niedosłuch. Z powodu upadku ma problemy z chodzeniem, porusza się z rollatorem. W tej chwili przebywa na rehabilitacji. Seniorka nie ma problemu nietrzymania moczu. Pani jest towarzyska, przyjacielska, zabawna, lubi się śmiać.

Do dyspozycji opiekunki jest: całe mieszkanie z łazienką, Internet, TV. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym.

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPALĄCA

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób starszych

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!