1650-1850€ Opiekunka dla 80-letniego Pana Manfreda od 06.07

  • Wynagrodzenie: 1650-1850€
  • Gdzie: BAD ABBACH
  • Kiedy: od 06.07.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 350zł/brutto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Nowa oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • pomoc w karmieniu
  • zmiana pieluch
  • spacery
  • opieka w nocy- sporadyczna
  • wsparcie w transferze
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Nietrzymanie stolca
  • Astma
  • POChP
  • Osłabienie związane z wiekiem
Treść ogłoszenia
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 80-letniego Pana Manfreda od 06.07. Senior waży 85 kg, ma 170 cm wzrostu. Choruje na demencję, choroby serca i układu krążenia, inkontynencję moczową, inkontynencję kałową, astmę, POChP, osłabienie starcze oraz ma problemy z chodzeniem- wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu, zmianie pieluch, pomocy w dźwiganiu oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje sporadycznie. Posiada 3 grupę niepełnosprawności.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1650€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1850€

Opis zakwaterowania

Mieszkanie na wsi, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu oraz TV. W domu jest kot.
Numer oferty JS/FB37626
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobre podstawy znajomości języka

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!