1650-1850€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 85-letniego Pana Helmuta od 12.07

  • Wynagrodzenie: 1650-1850€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 90599, DIETENHOFEN
  • Kiedy: od 12.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • zakupy (samochodem)
  • gotowanie
  • organizacja czasu wolnego i struktury dnia
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki demencji
  • problemy z sercem
  • rak

A&J Partners poszukuje opiekunki lub opiekuna do 85-letniego Pana Helmuta mieszkającego w miejscowości DIETENHOFEN.

Podopieczny ma początki demencji, trudności w chodzeniu związane z wiekiem – porusza się z balkonikiem, ma również zaburzenia rytmu serca, depresję oraz raka. Pan nie potrzebuje pomocy opiekunki w nocy. Dla rodziny ważne jest by stworzyć podopiecznemu i uporządkować codzienną rutynę dnia po powrocie z rehabilitacji.

Opis zakwaterowania: Dom na wsi, opiekunka ma do dyspozycji całe piętro domu i łazienkę, jest Internet i samochód (na zakupy).

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1650€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1850€

W A&J Partners pomagamy Opiekunkom i Opiekunom osób starszych znaleźć wspaniałych Podopiecznych. Naszą siłą jest zgrany zespół z wielkim sercem i chęcią do działania. Jeżeli chcesz, żeby to było również Twoją siłą, nie zwlekaj – zgłoś się do nas! W gronie przyjaciół A&J Partners możesz liczyć na nasze wsparcie i poczujesz się doceniony. Dopiero z nami poczujesz satysfakcję z pomagania innym. Wyślij zgłoszenie i dołącz do najlepszych!

Oczekiwania względem Opiekunki

mężczyzna lub kobieta z prawem jazdy

komunikatywna znajomość języka niemieckiego