1700-1900€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 89-letniej Pani Waltraud od 14.07

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€ + BONUS WAKACYJNY okol.Hanoweru (jest catering)
  • Gdzie: 30853, LANGENHAGEN
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Wakacyjna oferta
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc przy chodzeniu do toalety
  • pomoc przy zmianie pozycji ciała
  • przypominanie i podawanie leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków (obiady są przywożone)
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • niewydolność serca
  • inkontynencja moczowa (jest cewnik)

A&J Partners poszukuje opiekunki do 89-letniej Pani Waltraud. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna choruje na Parkinsona, ma niewydolność serca i problem nietrzymania moczu (ale jest cewnik).  Pani ma jasny umysł. Ma trudności z poruszaniem się, wymaga wsparcia i częściowego transferu – współpracuje. Dwa razy dziennie przychodzą pomoce medyczne – myją podopieczną, kąpią, pomagają podnosić, ubierać. Pani ma specjalistyczne łóżko i materac przeciwodleżynowy. Mieszkanie jest przystosowane – jest wiele poręczy, za które podopieczna może się złapać. Noce zwykle przesypia spokojnie, dostaje silne leki przeciwbólowe, tylko w przepadku silnego bólu może poprosić o pomoc.

Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania.

Seniorka jest przyjazną, cierpliwą i wyrozumiałą pacjentką.

Harmonogram dnia:

Lekieki 7:00
Pobódka między 7:30 a 8:30
Śniadanie około 8:30
Własne zajęcia: czytanie, tablet, TV – na wózku inwalidzkim lub na fotelu
Lekki posiłek: trochę owoców i herbata
12:00 leki
obiad (catering) od około 13:00 do 13:30
popołudniu – jakieś owoce lub ciasto.
W między czasie podopieczna zajmuje się sobą lub drzemie. Ewentualnie konieczna pomoc w pójściu do toalety.
17:00 leki
19:00 kolacja
Przygotowanie do snu między 20:00 a 21:00

Opis zakwaterowania:

Dom jednorodzinny, oddzielny apartament dla opiekunki, łazienka, jest Internet, tv w pokoju. Do sklepu jest 10 minut na piechotę.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPALĄCA

komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób starszych

mile widziane referencje potwierdzające umiejętności i odpowiedzialność