1700-1900€ – Praca dla Opiekunki do 86-leatniej pani Klary od 31.07

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 91056, ERLANGEN
  • Kiedy: od 31.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • gotowanie
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki demencji
  • osteoporoza
  • inkontynencja moczowa
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 86-leatniej pani Klary. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna ma początki demencji (zapomina, czasem zdezorientowana, bez tendencji do ucieczek), nadciśnienie, osteoporozę oraz inkontynencję moczową (nosi podkłady, korzysta z toalety). Pani porusza się z rollatorem, noce przesypia spokojnie.

Pani jest przyjazna, nauczona jest do stałego planu dnia, potrzebuje czasu by przyzwyczaić się do zmian. Podopieczna mieszka z mężem, który nie jest do opieki.

Opis zakwaterowania:

Domek jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki osobny pokój, oddzielna łazienka, Internet, TV, zwierząt nie ma.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

W A&J Partners pomagamy Opiekunkom i Opiekunom osób starszych znaleźć wspaniałych Podopiecznych. Naszą siłą jest zgrany zespół z wielkim sercem i chęcią do działania. Jeżeli chcesz, żeby to było również Twoją siłą, nie zwlekaj – zgłoś się do nas! W gronie przyjaciół A&J Partners możesz liczyć na nasze wsparcie i poczujesz się doceniony. Dopiero z nami poczujesz satysfakcję z pomagania innym. Wyślij zgłoszenie i dołącz do najlepszych!

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, NIEPALĄCA

komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!