1700-1900€ – Praca dla Opiekunki do 91-letniego pana Mathiasa od 7.08

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 71272, RENNINGEN
  • Kiedy: od 07.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • niewielka pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przygotowywanie posiłków
  • utrzymanie porządku
  • organizacja czasu wolnego
  • przypominanie i podawanie lekarstw
Stan zdrowia podopiecznego:
  • osłabienie starsze
  • choroby serca i układu krążenia
  • inkontynencja moczowa (podkłady)

A&J Partners poszukuje opiekunki do 91-letniego pana Mathiasa. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczny ma osłabienie starsze, choroby serca i układu krążenia oraz lekką inkontynencję moczową (nosi podkłady). Jest mobilny, porusza się z pomocą balkonika.

Senior ma miłą naturę, jest w pełni zdrowy na umyśle, kochany i bezinteresowny.

Opis zakwaterowania:

dom na wsi, do dyspozycji opiekunki osobny pokój, Internet, TV.
Do sklepu jest 10 minut na piechotę.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra znajomość języka niemieckiego