1700-1900€ – Praca dla Opiekunki do opiekunki do 85-letniej pani Helgi od 16.06

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: 01996, HOSENA
  • Kiedy: od 16.06.2023
  • Bonusy: 500 zł netto za 60 dni na zleceniu
    400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Dom jednorodzinny
  • Super oferta
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • zakupy (opcjonalnie)
  • gotowanie
  • pranie
  • sprzątanie
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • cukrzyca
  • inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 85-letniej pani Helgi. Jest to sprawdzone zlecenie, w bliskiej odległości o granicy z Polską.

Podopieczna ma demencję (wykazuje czasami dezorientację), cukrzycę oraz lekką inkontynencję. Porusza się z pomocą laski lub rollatora, czasem potrzebuje pomocy we wstawaniu – trzeba wtedy podać pani rękę. Seniorka zwykle w nocy nie potrzebuje pomocy, choć sporadycznie może w nocy wstać.

Pani lubi spacery, puzzle i proste gry karciane.

Codziennie przychodzą pomoce medyczne – podają insulinę i mierzą poziom cukru.

Zakupy może robić rodzina, do sklepu jest 15 minut na piechotę.

Opis zakwaterowania:

dom z ogrodem na wsi, do dyspozycji opiekunki osobny pokój, Internet, TV, samochód jeśli opiekunka posiada prawo jazdy.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1700€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

minimum komunikatywna a najlepiej dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie z demencją

mile widziane prawo jazdy