1750-1950€ – Praca dla Opiekunki do 92-letniego pana Tristana od 31.08

  • Wynagrodzenie: 1750-1950€
  • Gdzie: 42929, WERMELSKIRCHEN
  • Kiedy: od 31.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przygotowywanie posiłków (śniadania, kolacje)
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • utrzymanie porządku (drobne prace)
  • przypominanie i podawanie lekarstw
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • niewydolność serca
  • inkontynencja moczowa
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 92-letniego pana Tristana.

Podopieczny ma niewydolność serca oraz inkontynencję moczową, jest mobilny, porusza się z rollatorem, ma jasny umysł.

Zlecenie nie jest wymagające, z podopiecznym mieszka żona, która nie wymaga opieki i śpi z pacjentem w sypialni, dlatego nie należy spodziewać się pracy w godzinach nocnych.

Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Opiekunka nie musi gotować dla seniorów, bo posiłki są dostarczane.

Opis zakwaterowania: Domek, do dyspozycji opiekunki jest oddzielne piętro domu, oddzielna łazienka, Internet, TV, zwierząt nie ma.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1750€

działalność gospodarcza (również gewerba): 1950€

W A&J Partners pomagamy Opiekunkom i Opiekunom osób starszych znaleźć wspaniałych Podopiecznych. Naszą siłą jest zgrany zespół z wielkim sercem i chęcią do działania. Jeżeli chcesz, żeby to było również Twoją siłą, nie zwlekaj – zgłoś się do nas! W gronie przyjaciół A&J Partners możesz liczyć na nasze wsparcie i poczujesz się doceniony. Dopiero z nami poczujesz satysfakcję z pomagania innym. Wyślij zgłoszenie i dołącz do najlepszych!

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, mile widziana niepaląca

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!