1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do małżeństwa w Pforzheim od 21.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 75181, PFORZHEIM
  • Kiedy: od 21.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Duże miasto
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • zmiana pieluch
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • utrzymanie porządku
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • wylew
  • cukrzyca
  • inkontynencja
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do małżeństwa w Pforzheim.

Podopieczna pani Christa (84 lata) ma Parkinsona, cukrzycę, inkontynencję, jest po wylewie. Seniorka jest mobilna, porusza się z rollatorem. Nie wstaje w nocy. Pani ma przyjazną naturę.

Podopieczny pan Hans (83 lata) ma cukrzycę oraz inkontynencję. Jest mobilny, porusza się z rollatorem, ma jasny umysł, próbuje być nadal samodzielny, potrzebuje niewielkiej pomocy. Noce są przespane. Senior jest bardzo wesoły, pozytywny, właściwie zawsze w dobrym humorze.

Opis zakwaterowania:

Domek jednorodzinny, do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką, TV, dostęp do Internetu, zwierząt nie ma. Sklepy są blisko.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

W A&J Partners pomagamy Opiekunkom i Opiekunom osób starszych znaleźć wspaniałych Podopiecznych. Naszą siłą jest zgrany zespół z wielkim sercem i chęcią do działania. Jeżeli chcesz, żeby to było również Twoją siłą, nie zwlekaj – zgłoś się do nas! W gronie przyjaciół A&J Partners możesz liczyć na nasze wsparcie i poczujesz się doceniony. Dopiero z nami poczujesz satysfakcję z pomagania innym. Wyślij zgłoszenie i dołącz do najlepszych!

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta, niepaląca

komunikatywna znajomość  języka niemieckiego