1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 85-letniego Pana Siegmara od 14.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 59348, LÜDINGHAUSEN
  • Kiedy: od 14.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
  • Wakacyjna oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc przy chodzeniu do toalety
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • wyprowadzanie i karmienie psa
Stan zdrowia podopiecznego:
  • zawał
  • cewnik
  • artroza

A&J Partners poszukuje opiekunki do 85-letniego Pana Siegmara. Jest to sprawdzone.

Podopieczny waży 100kg, ma artrozę, jest osłabiony po zawale, porusza się na wózku, ale pomaga w przechodzeniu na wózek. Jest osobą spokojną, ma jasny umysł. 1x tygodniu przychodzi pomoc medyczna do kąpieli. Senior ma cewnik, sam go sobie opróżnia, sam się myje, kąpiel odbywa się z pomocą opiekunki. Pan potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu. Senior kocha kuchnię niemiecką, je sam. Zakupy robi się z seniorem. 1x tygodniu przychodzi sprzątaczka. Rodzina odwiedza seniora.

Na zleceniu jest stała zmienniczka, z którą można porozmawiać przez telefon.

Opis zakwaterowania:

Domek z ogrodem w miasteczku. Pokój z inernetem, TV, Łazienka osobna, WC oddzielne. Do sklepu około 20 min pieszo. W domu jest pies: border terrier.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta NIEPALĄCA, która lubi wcześnie wstawać (5:00)

PRAWO JAZDY

dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób starszych

mile widziane referencje potwierdzające umiejętności i odpowiedzialność