1800-2000€ – Praca dla Opiekunki do 88-letniej Pani Lore od 5.09

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ (dla opiekunki lubiącej medycynę naturalną)
  • Gdzie: 76344, EGGENSTEIN-LEOPOLDSHAFEN
  • Kiedy: od 05.09.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • mierzenie ciśnienia
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • nadciśnienie
  • problemy z chodzeniem
  • depresja
  • zwyrodnienie plamki żółtej

A&J Partners poszukuje opiekunki do 88-letniej Pani Lore. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna jest mobilna (porusza się o balkoniku, a czasami samodzielnie), ma demencję, nadciśnienie, problemy z chodzeniem, depresję oraz problem z oczami – jest prawie niewidoma ze względu na zwyrodnienie plamki żółtej, nosi aparat słuchowy. Korzysta sama z toalety.

Seniorka jest wrażliwa, mimo ślepoty aktywna, w nocy nie wymaga pomocy, przyjazna.

Raz w tygodniu w godzinach 10-13 panią odwiedza koleżanka, która przychodzi do towarzystwa – w tym czasie to ona robi obiad, opiekunka ma czas wolny dla siebie.

Sklepy są w odległości 15 min (Edeka, Lidl,Rossman). Córka robi większe zakupy i zostawia pieniądze na drobne zakupy, które może zrobić opiekunka. Dieta bez laktozy i glutenu, pani je dużo warzyw, preferuje dietę wegetariańską i życie w zgodzie z naturą.

Opis zakwaterowania:

Pokój dla opiekunki, osobne wc, internet.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – mile widziana NIEPALĄCA

(Opiekunka powinna przywiązywać dużą wagę do medycyny naturalnej, chętnie gotować wegetariańskie dania, chętnie nie szczepiona na Covid)

minimum dobra znajomość języka niemieckiego