1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Pana Opiekuna do 92-letniego Pana Heinricha od 18.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY - DLA PANA
  • Gdzie: 25938, ALKERSUM
  • Kiedy: od 18.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Super oferta
  • Nad morzem
  • Internet
  • Wakacyjna oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji (głównie mycie włosów)
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki demencji
  • problemy z sercem

A&J Partners poszukuje Pana Opiekuna do 92-letniego Pana Heinricha. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczny choruje na problemy sercowe oraz początkową demencję, jednak jest w pełni komunikatywny, spokojny, uprzejmy i pełen cierpliwości. Jest także znanym żartownisiem, który potrafi rozbawić otoczenie. Podopieczny porusza się samodzielnie i posiada balkonik na wypadek potrzeby. Wymaga jedynie niewielkiego wsparcia przy ubieraniu się oraz myciu włosów. Ważne jest, że nie ma potrzeby pełnienia nocnych dyżurów.

Senior mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, zajmuje się ogrodem i wspiera w domowych obowiązkach, jednak nie wtrąca się w opiekę nad mężem. Jest osobą otwartą i wyjątkowo empatyczną.

Opis zakwaterowania:

Dom znajduje się na wyspie Föhr, kilka metrów do plaży, piękna okolica, do sklepów blisko, na miejscu rower. Dla opiekuna osobne piętro do pełnej dyspozycji – osobna łazienka.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Oczekiwania względem Opiekunki

mężczyzna

minimum dobra znajomość języka niemieckiego