1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do małżeństwa w Haldenselben od 26.07

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 39340, HALDENSLEBEN
  • Kiedy: od 26.07.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • gotowanie
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • wylew
  • inkontynencja
  • lekka demencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do małżeństwa mieszkającej w miejscowości w Haldenselben.

Podopieczny pan Hans, ma 77 lat, jest po wylewie – sparaliżowana jedna strona – porusza się na wózku – współpracuje. Pan ma pampersy i cewnik. Dwa razy w tygodniu przychodzą służby medyczne – pomagają w kąpielach. Seniora odwiedza też rehabilitant. Diety nie ma, noce są przespane.

Podopieczna pani Gabriele, ma 76 lat, choruje na lekką demencję, porusza się samodzielnie, sama się ubiera i myje.

Od poniedziałku do piątku jest catering, opiekunka gotuje tylko w weekendy. Na zleceniu jest stała zmienniczka.

Do dyspozycji opiekunki jest: pokój z oddzielną łazienką, Internet oraz TV. Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym, nie mają zwierząt, sklepy są blisko.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

W A&J Partners pomagamy Opiekunkom i Opiekunom osób starszych znaleźć wspaniałych Podopiecznych. Naszą siłą jest zgrany zespół z wielkim sercem i chęcią do działania. Jeżeli chcesz, żeby to było również Twoją siłą, nie zwlekaj – zgłoś się do nas! W gronie przyjaciół A&J Partners możesz liczyć na nasze wsparcie i poczujesz się doceniony. Dopiero z nami poczujesz satysfakcję z pomagania innym. Wyślij zgłoszenie i dołącz do najlepszych!

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

minimum dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji osób starszych