2000-2200€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 92-letniej Pani Doris od 2.08

  • Wynagrodzenie: 2000-2200€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 26683, SATERLAND
  • Kiedy: od 02.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
  • Auto do dyspozycji
Zakres obowiązków:
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc w zmianie pieluchomajtek
  • przygotowywanie posiłków
  • utrzymanie porządku
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • zakupy (samochodem)
  • pomoc w docieraniu do kosmetyczki

A&J Partners poszukuje opiekunki do 92-letniej Pani Doris. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna ma osłabienie starcze, jest mobilna porusza się o rollatorze – trzeba pomóc przy wstawaniu i siadaniu, nosi pieluchomajtki. Nie ma diety, je samodzielnie.

Pflegedienst pomaga kąpać podopieczną, opiekunka panią ubiera. Na zleceniu są też gosposie. Seniorka jest bardzo elegancka, jeździ z opiekunką do kosmetyczki.

Co poniedziałek przyjeżdża syn.

Opiekuna robi zakupy. Na zleceniu jest pies- jamnik.

Opis zakwaterowania:

Miasto. Willa z windą, z prywatnym jeziorkiem oraz lasem, są kamery, duży taras i ogród. Opiekunka ma do dyspozycji pokój na piętrze z oddzielną z łazienką i toaletą, jest Internet. Odległość do sklepu to około 3 km. Samochód z manualna skrzynią biegu.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2000€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2200€

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – mile widziana NIEPALĄCA

prawo jazdy (zakupy, kosmetyczka)

komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego