1800-2000€ – Praca dla Opiekuna do 96-letniego pana Hermana od 7.08

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ DLA PANA
  • Gdzie: 24802, EMKENDORF
  • Kiedy: od 07.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • zakupy (samochodem lub autobusem)
  • gotowanie
  • pranie
  • sprzątanie (okazjonalnie)
  • podlewanie kwiatów
Stan zdrowia podopiecznego:
  • po wylewie
  • lekka inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekuna do 96-letniego pana Hermana. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczny jest po wylewie, porusza się o lasce lub z pomocą rollatora, a od czasu do czasu używany jest wózek inwalidzki – nie ma dźwigania. Pan ma lekką inkontynencję, korzysta z toalety, asekuracyjnie nosi podkłady. Opiekunka pomaga w kąpielach, przygotowuje posiłki, robi zakupy. Noce są spokojne. Senior ma jasny umysł.

Zlecenie jest spokojne, ze stałym planem dnia, pan często ogląda telewizję.

W tym samym domu mieszka córka podopiecznego, którą nie trzeba się opiekować.

Rodzina ma kota i dwa psy, których nie trzeba wyprowadzać.

Opis zakwaterowania:

dom z ogrodem na wsi, do dyspozycji opiekuna osobny pokój, Internet, TV, samochód.

Do sklepu jest dość daleko – można wykorzystać samochód jeśli opiekunka posiada prawo jazdy lub skorzystać z komunikacji miejskiej – w pobliżu jest przystanek autobusowy.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Oczekiwania względem Opiekunki

mężczyzna –  NIEPALĄCY, najlepiej z prawem jazdy, lubiący zwierzęta i wiejskie klimaty

komunikatywna, dobra lub bardzo dobra dobra znajomość języka niemieckiego