Oferta pracy w niemieckim mieście Krefeld znajdującym się w landzie Nordrhein-Westfalen. Do Opieki jest 83-letnia Pani Marianne, która mieszka sama. Pani ma problemy z chodzeniem, porusza się z rollatorem jednak stara się być samodzielna. Głównie do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie podopiecznej w prowadzeniu domu i towarzystwie. W mieszkaniu Opiekunka otrzyma osobny pokój z telewizją i internetem. Wymagana jest znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Praca dla Opiekunki w Nordrhein-Westfalen od 29.01.2018

Numer referencyjny oferty: AJP061/160118/BN

Miejscowość: 47800 Krefeld

Podopieczny: Pan 83 lat

Oferta od: 29.01.2018

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Czas pobytu: 2 msc

Wynagrodzenie: 1300 eur

Wymagania dotyczące kandydata:

kobieta

35-60 lat

komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Stan zdrowia podopiecznego:

2 stopień niepełnosprawności

reumatyzm

problemy z chodzeniem – rollator

Zakres obowiązków:

zakupy

gotowanie

sprzątanie

porządki

pranie

dotrzymywanie towarzystwa

Warunki zamieszkania:

Krefeld

własny pokój

internet

TV

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne zarobki

  • Bezpieczną i legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Bezpłatne kursy medyczne

  • Elastyczne terminy wyjazdów

  • Terminowe wypłaty

  • Sprawdzone oferty pracy

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Pomoc prawna w sporach z komornikami

  • Bonusy świąteczne

Sposób aplikowania:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

LOGO opiekunkiAgencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.