Pani Ingrid ma 80 lat mieszka sama w mieszkaniu, na poddaszu w miejscowości Illschwang, w okolicach Ambergu. Pani Ingrid cierpi na początkową demencję, ma problemy z poruszaniem uwarunkowane wiekiem. Porusza się przy pomocy balkonika, lub na dłuższe dystanse w wózku inwalidzkim. Dodatkowo cierpi na częściową inkontynencję. Jest osobą pogodną i miłą, zazwyczaj spędza dzień oglądając telewizor, rzadko wychodzi z domu. Regularnie przesypia noce.

Do zadań opiekunki należą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz czynności pielęgnacyjno- opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków, towarzyszenie przy wizytach u lekarza itp.

Do dyspozycji opiekunki jest standardowo wyposażony pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu oraz możliwość nielimitowanych połączeń do Polski.

Opieka nad seniorką z Mittenwald- Bawaria  od 31.10.2017

Numer referencyjny oferty: AJP/32/120116/BN

Miejscowość:

Podopieczny:

Termin rozpoczęcia:

Illschwang

Pani 80 lat,

31.10.2017

Rodzaj umowy:

Czas trwania wyjazdu:

Wynagrodzenie miesięczne netto:

Umowa zlecenie

2 miesiące

1400 eur

Wymagania dotyczące kandydata:

podstawowa znajomość języka niemieckiego

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

dobra znajomość języka niemieckiego

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece

wykształcenie pielęgniarskie

prawo jazdy kat. B

osoba niepaląca

brak alergii na koty

Stan zdrowia:

osoba na wózku

osteoporoza

Demencja

Parkinson

astma

stoma

niedosłuch

problemy z chodzeniem

inkontynencja

Parkinson

problemy z krążeniem

problemy ze wzrokiem

choroby serca

osteoporoza

Zakres obowiązków:

transfer

zakupy

pomoc w myciu

gotowanie

karmienie

prowadzenie samochodu

sprzątanie domu

pomoc w ubieraniu

prasowanie

prace ogrodowe

pomoc w goleniu

wizyty u lekarza

mycie okien

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne zarobki

  • Bezpieczną i legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Bezpłatne kursy medyczne

  • Elastyczne terminy wyjazdów

  • Terminowe wypłaty

  • Sprawdzone oferty pracy

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Pomoc prawna w sporach z komornikami

  • Bonusy świąteczne

Sposób aplikowania:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

LOGO opiekunkiAgencja Opiekunek A&J Partners jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10295.

Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasze oferty pracy są sprawdzone i bezpieczne a oferty pracy w pełni legalne.

Naszym Opiekunkom zawsze gwarantujemy – legalną pracę,bezpłatny dojazd na miejsce pracy i powrót do domu, ubezpieczenie ZUS, bezpłatne kursy językowe, całodobową opiekę koordynatora, zakwaterowanie, pomoc prawną w sporach z komornikami.