Praca dla Opiekunki w Luksemburgu od 20.01.2018 – 1400€

Praca dla Opiekunki w Luxemburgu miejscowości Bigelbach. Podopieczna to Pani Rosa, która ma 91 lat.Pani ma niedosłuch oraz problemy ze wzrokiem, porusza się na wózku inwalidzkim. Pani trzeba pomagać przy codziennych czynnościach również podczas kąpieli. Opiekunka do swojej dyspozycji będzie miała osobne mieszkanie w którym jest internet i telewizja. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy.

Details

Opiekunka do Małżeństwa w Nordrhein-Westfalen od 01.03.2018 – 1400€

Oferta pracy w niemieckim mieście Krefeld znajdującym się w landzie Nordrhein-Westfalen. Do Opieki jest małżeństwo. Pan Gerhard ma 74 lat, choruje na cukrzycę, Demencje oraz problemy z poruszaniem. Pani Berta ma 82 lata jest inkontynentna, porusza się na wózku, ma cukrzycę i Demencje. Państwo mieszkają w domu. Opiekunka do swojej dyspozycji ma pokój z osobą toaletą. Na miejscu jest internet, tv, radio. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w codziennych czynnościach w tym kąpieli podopiecznych. Mieszkanie wyposażone jest w lift oraz windę przy schodach.

Details

Praca dla Opiekunki w Nordrhein-Westfalen od 29.01.2018 – 1300€

Oferta pracy w niemieckim mieście Krefeld znajdującym się w landzie Nordrhein-Westfalen. Do Opieki jest 83-letnia Pani Marianne, która mieszka sama. Pani ma problemy z chodzeniem, porusza się z rollatorem jednak stara się być samodzielna. Głównie do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie podopiecznej w prowadzeniu domu i towarzystwie. W mieszkaniu Opiekunka otrzyma osobny pokój z telewizją i internetem. Wymagana jest znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Details

Opiekunka dla leżącego Seniora od 29.01.2018 – 1200 €

Podopiecznym na tym zleceniu jest Pan Bernd. Ma on 3 stopień niepełnosprawności. Choruje na Parkinsona oraz ma stomie. Porusza się na wózku inwalidzkim. 4 razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst. Pan Bernd mieszka wraz z 74-letnią zdrową żoną, która pomaga przy Opiece. Podopieczny jest niesamodzielny, potrzebuje pomocy przy umieraniu oraz zachowaniu higieny ciała. Opiekuna odpowiedzialna będzie za wsparcie przy codziennych obowiązkach związanych z opieką nad Seniorem oraz prowadzeniem domu. Do dyspozycji na miejscu będzie własny pokój i łazienka, telewizor, internet oraz samochód.

Details

Opiekunka dla Małżeństwa od 25.01.2018 – 1400€

Do opieki na tym zleceniu jest Małżeństwo – Pan Ewin 91 lat oraz Pani Maria 90 lat. Do pomocy 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Pan ma demencje, niedosłuch, cukrzycę oraz problemy z sercem – jest mobilny, Pani ma cukrzycę, problemy z chodzeniem, kręgosłupem oraz krążeniem. Pan potrzebuje wsparcia ze względu na Demencje, Pani ze względu na brak mobilności. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie wykonywanie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc w codziennych czynnościach tj. ubieranie, higiena ciała, wizyty u lekarza. Mieszkanie dostosowane jest do niepełnosprawności podopiecznej – jest winda na schodach, wyciąg w wannie oraz przy łóżku.

Details

Praca bez znajomości niemieckiego dla Opiekunki od 29.01.2018 – 1000€

Oferta pracy dla Opiekunki bez znajomości języka niemieckiego. Do opieki jest 82-letni Pan z 5 stopniem niepełnosprawności. Podopieczny jest osobą leżącą, choruje na Alzheimera, Demencję, cukrzycę oraz korzysta z pieluch i cewnika. Pan mieszka sam, przychodzi do pomocy 2 razy dziennie pomoc ambulatoryjna oraz Pflegedienst. Pan ma problemy ze słuchem oraz mową. Do obowiązków Opiekunki należeć będą wszelkie czynności związane opieką w tym mycie w łóżku, karmienie. Nie trzeba wstawać w nocy. Podopiecznego odwiedza też rodzina, która wykonuje zakupy. W domu jest internet, tv, telefon.

Details

Praca dla Opiekunki w okolicy Mannheim od 01.02.2018 – 1400€

Praca dla Opiekunki w okolicy Mannheim – miasteczku Ladenburg. Podopieczny jest wdowcem, potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu. Pan zachorował na nowotwór, ma stomię oraz korzysta z pieluch. Pan jest bardzo świadomy – komunikatywny, również porusza się samodzielnie. Opiekuna powinna znać j. niemiecki w stopniu bardzo komunikatywnym lub dobrym. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie wsparcie w codziennych czynnościach oraz opiekuńczych tj. kąpiel, pomoc w ubieraniu. Opiekunka do swojej dyspozycji będzie miała własny pokój z dostępem do internetu oraz telewizją w pokoju.

Details

Praca dla Opiekunki w Nordrhein-Westfalen od 30.01.2018 – 1500€

Do Opieki jest 84-letni Podopieczny mieszkający na wsi w Nordrhein-Wastfalen wraz z żoną. Pan ma drugi stopień niepełnosprawności. Uczęszcza na dializy, porusza się na wózku inwalidzkim. Pan waży 65 kilogramów – pomaga podczas transferu. Opiekunka powinna znać język niemiecki w stopniu bardzo dobrym oraz posiadać prawo jazdy. Żona podopiecznego nie wymaga opieki. Pomaga w prowadzeniu domu. Do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie w codziennych czynnościach w tym zachowaniu higieny podopiecznego. Do pomocy przychodzi Pfelegdienst. Do dyspozycji Opiekunki jest wyposażony pokój, samochód, internet.

Details

Oferta pracy dla Opiekuna od 30.01.2018 – 1200€

Oferta praca dla Pana Opiekuna w Niemieckiej wsi Spechbach. Wymagana jest komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz brak uczulenia na zwierzęta. W domu z podopiecznym mieszka pies i papuga. Podopieczny to 91-letni Senior. Ma on problemy ze wzrokiem oraz słuchem. Pan porusza się z rollatorem, korzysta z pieluchomajtek oraz ma stomie. Do pomocy przychodzi Pfegedienst. 4 razy w tygodniu podopiecznego odwiedza rodzina, która mieszka niedaleko. Do obowiązków podopiecznego należeć będzie prowadzenie domu w tym gotowanie, pranie oraz pomoc w codziennych czynnościach podopiecznemu. Do swojej dyspozycji Opiekun otrzyma w pełni wyposażony pokój z dostępem do Internetu.

Details

Opiekunka dla 87-letniej Pani po wylewie od 25.01.2018 – 1300€

Pani Eryka jest osobą po wylewie po którym jej możliwość poruszania została ograniczona. Pani jest osobą głównie leżącą, jednak w domu do dyspozycji jest również wózek inwalidzki. Podopieczna dodatkowo choruje na cukrzycę oraz problemy z sercem. Pani waży 50 kg. Do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie podopiecznej w codziennych czynnościach związanych zarówno z opieką oraz prowadzeniem domu. Na miejscu Opiekunka będzie miała swój pokój z dostępem do internetu, TV, telefonem.

Details

Opiekunka dla Małżeństwa w okolicy Karlsruhe od 20.01.2018 – 1400€

Pan Kurt ma 84 lata i 4 stopień niepełnosprawności, choruje na Demencje oraz ma problemy z ciśnieniem. Jego żona  to 83-letnia Pani Marianne. Kobieta jest osłabiona dodatkowo choruje na cukrzyce i ma problemy z mową. Małżeństwo potrzebuje Opiekunki, która będzie wsparciem w codziennych czynnościach oraz zadba o ich dom. Państwo jest bardzo wdzięczne za pomoc. Opiekunka do swojej dyspozycji będzie miała własny pokój z dostępem do internetu.

Details

Oferta dla Opiekunki z prawem jazdy od 25.01.2018 – 1200€

Pani Ursula ma 92 lata i mieszka sama w domu na wsi Hennef. Podopieczną 2 razy w tygodniu odwiedza rodzina. Pani ma ograniczoną zdolność rozumienia oraz niedosłuch. Porusza się z pomocą rollatora oraz korzysta z pieluch. Do zadań Opiekunki należeć będzie wsparcie Seniorki w codziennych czynnościach w tym pilnowanie, aby Pani regularnie przyjmowała lekarstwa ponieważ choruje ona również na serce. Pani potrzebuje pomocy przy ubieraniu, kąpieli, zmianie pieluchomajtek. Opiekuna powinna mieć prawo jazdy, do dyspozycji na miejscu jest samochód. Do pomocy jest sprzątaczka.

Details

Opiekunka dla Seniorki – Pani Ingi 93 lata od 30.01.2018 – 1400€

Pani Inge to samotnie mieszkająca w małym mieście o nazwie Wangen seniorka. Pani ma 93 lata, waży 50 kg. Nie jest w stanie sama funkcjonować w codzienności dlatego poszukuje opiekunki. Pani cierpi na astmę, niedowidzi i porusza się z rollatorkiem. W przeszłości zdarzało jej się wywracać dlatego potrzebuje asekuracji podczas przemieszczania się. Pani stara się wiele rzeczy robić samodzielnie – czesać się, ubierać – Opiekunka powinna ją w tym nadzorować.

Zakwaterowanie w miejscowości 88239 Wangen w domu jednorodzinnym o powierzchni 150 m2. Zakupy wykonuje opiekunka- do dyspozycji jest rower. Zakupy 10 min na nogach od miejsca zamieszkania. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z WC. Na miejscu internet i możliwość wykonywania telefonów do Polski.

Details

PRACA DLA OPIEKUNEK NIEMCY

Praca jako opiekun/opiekunka seniora jest coraz częstszym wyborem wśród kobiet i mężczyzn. Rynek pracy stale się rozwija, społeczeństwo starzeje się, dlatego też ofert pracy w opiece w Niemczech z każdym dniem przybywa. Nasza agencja zrzesza wiele usatysfakcjonowanych opiekunek i opiekunów, którzy chętnie wyjeżdżają z nami do podopiecznych. Opieka (Niemcy i inne kraje) jest pracą bardzo wymagającą. Kandydatki i kandydaci mogą pochwalić się doświadczeniem i umiejętnościami, które w tym zawodzie są warunkiem koniecznym. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ prowadzimy bezpłatne kursy przygotowawcze oraz językowe (język niemiecki).

Formularz rejestracji

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Twoje miasto (opcjonalnie)

Poszukiwane stanowisko pracy (wymagane)

Potwierdzam zgodność danych zawartych w formularzu z prawdą oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) przez firmę A&J PARTNERS z o.o. z siedzibą w Bytomiu ul. Dworcowa 25 II piętro oraz podmioty z nią powiązane. Administrator danych informuje, że dane osobowe mają charakter dobrowolny i wykorzystywane są do celów rekrutacyjnych oraz przesyłania informacji marketingowych. Zawsze ma Pani/ Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie danych ze zbioru.

Praca dla opiekunek Niemcy: jakie cechy powinna mieć opiekunka?

Oczywiście nie tylko chęci wystarczą, aby zostać opiekunem bądź opiekunką seniora. Praca z osobami starszymi jest pracą wymagającą, dlatego podstawowym warunkiem, który jest konieczny w tej pracy jest doświadczenie w opiece. Oczywiście nie wymagamy, aby opiekun bądź opiekunka wyjeżdżały już wcześniej do pracy jako opiekunka, ale jest to mile widziane tak samo jak wykształcenie lub ukończone kursy – doświadczeniem jest również opieka nad osobą z najbliższego otoczenia (np. nad kimś z rodziny). Opiekunki powinny być wsparciem ułatwiającym seniorowi wykonywanie codziennych czynności, troszczyć się o jego potrzeby, a także aktywizować podczas czasu wolnego. Dlatego w tej pracy tak ważne jest doświadczenie. Aby opiekun bądź opiekunka osoby starszej poradziła sobie z obowiązkami, które będą wypełniały codzienność należy pamiętać, że oprócz doświadczenia i umiejętności potrzebne są także odpowiednie cechy charakteru takie jak: empatia, pozytywne podejście i cierpliwość. Bardzo często praca dla opiekunek (Niemcy) związana jest również ze znajomością języka niemieckiego. Rodzina przyjmująca określana poziom znajomości języka jakiego wymaga od kandydatki. Biegłe porozumiewanie się w języku kraju wpływa na wyższe wynagrodzenie, dlatego też w naszej agencji kandydaci i kandydatki mogą korzystać z bezpłatnych kursów językowych. Jeśli spełniasz te kryteria, to z pewnością sprawdzisz się w pracy jako opiekun/opiekunka seniora

Praca Opieka Niemcy : co będzie należało do Twoich zadań?

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech są różne i to rodzina przyjmująca określa profil kandydatki. W profilu zostają również wyszczególnione zadania, które powinna wykonywać opiekunka w czasie jej pobytu. Do zadań głównych należą czynności ściśle związane z codziennością seniora – jego rozkładem zajęć, a także potrzebami i możliwościami. Oprócz tych zadań, w planie dnia znajdują się również obowiązki dotyczące opieki nad domem. I tutaj zadania opiekunki są również dopasowane do oczekiwań rodziny przyjmującej. Mogą to być tylko codzienne zadania – przygotowanie posiłków, sprzątanie i pranie, ale również zakupy, mycie okien czy pielęgnacja ogrodu. Czasami do obowiązków opiekunki należą również wizyty u lekarzy.

Praca dla opiekunek: kwestia wynagrodzenia

Oferty pracy dla opiekunów i opiekunek seniorów różnią się również pod względem wynagrodzenia. W naszej agencji dowiesz się już na samym początku, jakie wynagrodzenie przewidziane jest dla konkretnej oferty pracy. Oczywiście miesięczne wynagrodzenie zależne jest od stanu zdrowia seniora, zakresu obowiązków i umiejętności kandydatki/kandydata. Jeśli podopieczny jest osobą cierpiącą na wiele chorób i schorzeń, tym samym zwiększa się zakres obowiązków, oferta będzie bardziej korzystna finansowo. Ponadto, osoby znające bardzo dobrze język niemiecki mogą liczyć na lepiej płatne oferty pracy niż te, których znajomość języka jest tylko podstawowa bądź komunikatywna. Każde dodatkowe umiejętności, takie jak prawo jazdy kat. B są bardzo cenione w naszej agencji i również mają wpływ na wynagrodzenie. Wyjeżdżając do pracy z agencją Opiekunki A&J Partners możesz liczyć na konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg dodatków i premii. Dlatego jeśli już wiesz, że chcesz do nas dołączyć, przejrzyj aktualne oferty pracy. Jeśli zdecydujesz się, to koniecznie aplikuj – masz do wyboru kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź osobisty w naszych biurach w Bytomiu lub Krakowie. Czekamy na Ciebie!

WYSZUKAJ OFERTĘ DLA SIEBIE:

Wyszukaj ogłoszenia
j. niemiecki
Rejon Niemiec
Podopieczny

Aktualne oferty: Praca dla opiekunek Niemcy