PRACA DLA OPIEKUNEK NIEMCY

Praca jako opiekun/opiekunka seniora jest coraz częstszym wyborem wśród kobiet i mężczyzn. Rynek pracy stale się rozwija, społeczeństwo starzeje się, dlatego też ofert pracy w opiece w Niemczech z każdym dniem przybywa. Nasza agencja zrzesza wiele usatysfakcjonowanych opiekunek i opiekunów, którzy chętnie wyjeżdżają z nami do podopiecznych. Opieka (Niemcy i inne kraje) jest pracą bardzo wymagającą. Kandydatki i kandydaci mogą pochwalić się doświadczeniem i umiejętnościami, które w tym zawodzie są warunkiem koniecznym. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ prowadzimy bezpłatne kursy przygotowawcze oraz językowe (język niemiecki).

A&J Partners Opiekunki gwarantują :

  • W 100% legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Pomoc prawną w sporach z komornikami

  • Atrakcyjne zarobki

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Bonusy świąteczne

Praca dla opiekunek Niemcy: jakie cechy powinna mieć opiekunka?

Oczywiście nie tylko chęci wystarczą, aby zostać opiekunem bądź opiekunką seniora. Praca z osobami starszymi jest pracą wymagającą, dlatego podstawowym warunkiem, który jest konieczny w tej pracy jest doświadczenie w opiece. Oczywiście nie wymagamy, aby opiekun bądź opiekunka wyjeżdżały już wcześniej do pracy jako opiekunka, ale jest to mile widziane tak samo jak wykształcenie lub ukończone kursy – doświadczeniem jest również opieka nad osobą z najbliższego otoczenia (np. nad kimś z rodziny). Opiekunki powinny być wsparciem ułatwiającym seniorowi wykonywanie codziennych czynności, troszczyć się o jego potrzeby, a także aktywizować podczas czasu wolnego. Dlatego w tej pracy tak ważne jest doświadczenie. Aby opiekun bądź opiekunka osoby starszej poradziła sobie z obowiązkami, które będą wypełniały codzienność należy pamiętać, że oprócz doświadczenia i umiejętności potrzebne są także odpowiednie cechy charakteru takie jak: empatia, pozytywne podejście i cierpliwość. Bardzo często praca dla opiekunek (Niemcy) związana jest również ze znajomością języka niemieckiego. Rodzina przyjmująca określana poziom znajomości języka jakiego wymaga od kandydatki. Biegłe porozumiewanie się w języku kraju wpływa na wyższe wynagrodzenie, dlatego też w naszej agencji kandydaci i kandydatki mogą korzystać z bezpłatnych kursów językowych. Jeśli spełniasz te kryteria, to z pewnością sprawdzisz się w pracy jako opiekun/opiekunka seniora.

Praca Opieka Niemcy : co będzie należało do Twoich zadań?

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech są różne i to rodzina przyjmująca określa profil kandydatki. W profilu zostają również wyszczególnione zadania, które powinna wykonywać opiekunka w czasie jej pobytu. Do zadań głównych należą czynności ściśle związane z codziennością seniora – jego rozkładem zajęć, a także potrzebami i możliwościami. Oprócz tych zadań, w planie dnia znajdują się również obowiązki dotyczące opieki nad domem. I tutaj zadania opiekunki są również dopasowane do oczekiwań rodziny przyjmującej. Mogą to być tylko codzienne zadania – przygotowanie posiłków, sprzątanie i pranie, ale również zakupy, mycie okien czy pielęgnacja ogrodu. Czasami do obowiązków opiekunki należą również wizyty u lekarzy.

Praca dla opiekunek: kwestia wynagrodzenia

Oferty pracy dla opiekunów i opiekunek seniorów różnią się również pod względem wynagrodzenia. W naszej agencji dowiesz się już na samym początku, jakie wynagrodzenie przewidziane jest dla konkretnej oferty pracy. Oczywiście miesięczne wynagrodzenie zależne jest od stanu zdrowia seniora, zakresu obowiązków i umiejętności kandydatki/kandydata. Jeśli podopieczny jest osobą cierpiącą na wiele chorób i schorzeń, tym samym zwiększa się zakres obowiązków, oferta będzie bardziej korzystna finansowo. Ponadto, osoby znające bardzo dobrze język niemiecki mogą liczyć na lepiej płatne oferty pracy niż te, których znajomość języka jest tylko podstawowa bądź komunikatywna. Każde dodatkowe umiejętności, takie jak prawo jazdy kat. B są bardzo cenione w naszej agencji i również mają wpływ na wynagrodzenie. Wyjeżdżając do pracy z agencją Opiekunki A&J Partners możesz liczyć na konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg dodatków i premii. Dlatego jeśli już wiesz, że chcesz do nas dołączyć, przejrzyj aktualne oferty pracy. Jeśli zdecydujesz się, to koniecznie aplikuj – masz do wyboru kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź osobisty w naszych biurach w Bytomiu lub Krakowie. Czekamy na Ciebie!

Aktualne oferty: Praca dla opiekunek Niemcy

Opiekunka dla 76-letniej Seniorki od 28.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 €

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

 

Poszukiwana Opiekunka dla 76-letniej Pani. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim oraz jest inkontynentna. Podopieczna mieszka w parterowym domu dostosowanym do jej niepełnosprawności. Zainstalowane są lifty przy łóżku oraz w toalecie. Przy wejściu jest również podjazd. Pani ma również problemy z pamięcią aktualnie jest diagnozowana pod kątem początkowej demencji. 

Dzieci podopiecznej odwiedzają ją raz w miesiącu ponieważ mieszkają daleko. Opiekunka do dyspozycji ma również samochód dlatego wymagane jest posiadanie prawo jazdy. Wymagany jest bardzo dobry język niemiecki. Opiekunka zamieszka w osobnym pokoju, jednak łazienkę będzie dzieliła z podopieczną. 

Więcej

Opiekun dla seniora od 21.09.2017

Pan Walter ma 90 lat i uwielbia spacery, rysunki techniczne i motoryzacje. Senior ma demencję i niedosłyszy. Jest samodzielny. Trzeba do niego mówić głośno i wyraźnie. Opiekun będzie towarzyszyć podopiecznemu w spacerach, wizytach u lekarza tak, aby mobilizować go do ruchu na świeżym powietrzu. Dodatkowo do zadań opiekuna będzie należeć gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie, pilnowanie aby Pan Walter przyjmował regularnie leki oraz dbał o higienę. Opiekun powinna mieć prawo jazdy oraz znać język niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym.

Do dyspozycji opiekuna jest piętro 120m2 domu (5 pokoi) w którym mieszka podopieczny. W domu znajduje się Internet, telefon i TV.

Więcej

Opiekun dla obłożnie chorego Pana od 01.09.2017

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Praca przy opiece nad 83-letnim Panem z Demencją i Alzheimerem. Pan jest osobą leżącą, korzystającą z wózka inwalidzkiego. Senior ma ograniczone zdolności komunikacyjne (mowa i słuch) oraz jest inkontynentny. Mieszka w parterowym domu z 4 pokojami dostosowanymi do niepełnosprawności podopiecznego m.in. zainstalowany jest wyciąg w wannie oraz poręcze. Pan waży 85 kg dlatego ważne jest aby Opiekun miała wiedzę dotyczącą korzystania z urządzeń jak i wykonywania transferu podopiecznego.

Opiekun zamieszka razem z podopieczną w mieszkaniu. Otrzyma swój własny pokój z dostępem do WC oraz podłączonym Internetem jak i TV. Wymagana znajomość języka minimum komunikatywna.

Więcej

Opiekun dla seniora z demencją od 06.09.2017

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Pan Rainer choruje na demencje. Ma problemy z poruszaniem, dlatego potrzebuje pomocy przy chodzeniu, toalecie oraz kąpieli. Pan mieszka w 3-pokojowym mieszkaniu w Hannover. Mieszkanie dostosowane jest do niepełnosprawności Pana zainstalowane są wyciągi dostępny również jest wózek inwalidzki. Senior ma problemy ze zrozumieniem dlatego trzeba mówić do niego prostymi komunikatami, dodatkowo ma też zaburzenia mowy i widzenia. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Mile widziane prawo jazdy. 

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz TV i radio.

Do zadań opiekunki będzie należeć gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pomoc w myciu oraz ubieraniu. 

Więcej

Opiekunka do starszej pani na wózku od 04.09.2017

Opiekunka do starszej pani na wózku od 04.05.2017. Pani Elsa ma 90 lat i mieszka samotnie w Kolonii. Seniorka ma problemy z kręgosłupem porusza sie głownie na wózku inwalidzkim. Wymagany transfer- seniorka pomaga. Pani również nosi pieluchy oraz cierpi na cukrzycę.

Pani waży 59 kg. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Zakwaterowanie opiekunki w mieszkaniu w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV, łazienka. Na miejscu internet oraz możliwość telefonowania do Polski.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz aktywne spędzanie czasu z podopieczną.

Więcej

Praca dla Opiekunki osób starszych do mobilnej Pani od 01.09.2017

Praca dla Opiekunki osób starszych w Niemczech od września. Podopieczna to Seniorka w wieku 85 lat, mieszkająca w domu dwurodzinnym. W drugiej części domu mieszka jej córka z mężem i dziećmi, jednak nie odwiedzają się oni często. Seniorka nie choruje na żadne przewlekłe choroby. Jednak z racji wieku jest osłabiona i potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Pani jest wegetarianką dlatego Opiekunka powinna znać się na tego typu kuchni. Pani bierze udział w spotkaniach dla aktywnych seniorów w czasie których Opiekunka będzie miała czas dla siebie.

Do dyspozycji Opiekunki jest samochód oraz rower, także mile widziane jest posiadanie prawo jazdy.Do obowiązków Opiekunki będzie należała pomoc w prowadzeniu domu, wsparcie podopiecznej podczas ubierania i kąpieli. 

Opiekunka do dyspozycji będzie miała 2 pokoje z aneksem kuchennym oraz osobną toaletą i bocznym wejściem. 

Więcej

Opiekun dla podopiecznego z demencją od 01.09.2017

Podopieczny to 83-letni Pan Kalr. Choruje on na demencje i ma problemy z orientacją w czasie i przestrzeni. Senior ma dostosowane lekarstwa dzięki którym przesypia noce. Bardzo ważne jest dopilnowanie regularnego stosowania wszystkich przepisanych leków. Ponadto podopieczny na problem z poruszaniem – używa rollatora oraz pomocy Opiekuna. 

Od Opiekuna oprócz doświadczenia wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy. Opiekun będzie odpowiedzialny za pomoc w myciu i przebieraniu oraz transferze. Dodatkowo będzie przygotowywał posiłki oraz pomagał w pracach domowych. Opiekun może być osobą palącą, jednak nie można palić w domu. Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój.

Więcej

Praca dla Opiekunki w Dortmundzie od 30.09.2017

Do opieki jest 70-letnia Pani po udarze. Pani ma problemy z poruszaniem, jest głównie leżąca. Podopieczna ma również problemy z mówieniem oraz jest częściowo inkontynentna. Do domu Pani przychodzi 3 razy w tygodni Pflegedienst, który pomaga w czynnościach higienicznych oraz przygotowuje lekarstwa. Syn podopiecznej przyjeżdża w soboty. Robi wtedy większe zakupy na cały tydzień.

Pani musi trzymać się specjalnej diety z powodu problemów z sercem. Jednak dokładne menu jest przygotowane przez dietetyka. Dodatkowo raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która sprząta w domu. Opiekuna zamieszka w osobnym pokoju z podstawowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu.

Więcej

Opiekunka dla sparaliżowanej Pani od 01.09.2017

Podopieczna jest osobą sparaliżowaną od pasa w dół. Poza tym jest sprawna intelektualnie. Pani korzysta z pieluch oraz porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Bardzo chętnie spędza czas na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest auto dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. Również mieszkanie spełnia wszelkie normy, aby mogła w nim swobodnie funkcjonować podopieczna. Niestety z powodu wypadku podopieczna ma złamaną rękę przez co potrzebuje opieki. Pani jest osobą pełną energii, chętnie pomoże w nauce j. niemieckiego.

Do zadań Opiekunki będzie należała pomoc w codziennych czynnościach w tym pomoc w ubieraniu, toalecie oraz utrzymaniu domu. Opiekunka zamieszka w oddzielnym pokoju. Wymagany jest komunikatywny język niemiecki oraz mile widziane jest posiadanie prawo jazdy.

Więcej

Małżeństwo szuka Opiekunki od 29.08.2017

Opiekunka dla małżeństwa w miejscowości Detmold. Pan ma problemy z poruszaniem, korzysta z wózka inwalidzkiego oraz jest inkontynentny. Dodatkowo choruje na osteoporozę i niedosłuch. Żona podopiecznego ma cukrzycę oraz problemy z sercem (w tym nadciśnienie). Pomimo chorób jest osobą dobrze funkcjonującą i samodzielną. Głównie opieki potrzebuje mężczyzna. 

Do podopiecznych często przyjeżdżają w odwiedziny dzieci. Najstarsza córka przyjeżdża raz w miesiącu na weekend. Przeważnie w tym czasie Opiekunka ma czas dla siebie. Do pomocy przychodzi 2 razy w tygodniu Pflegedienst. 

Opiekunka zamieszka w oddzielnym pokoju z dostępem do telewizora, radia oraz Internetem. Niestety w mieszkaniu (4 pokoje) jest tylko jedna toaleta. Mieszkanie jest wyposażone w lift oraz podjazd do mieszkania.

Więcej

Opiekun dla 93-letniego Pana od 20.09.2017

Oferta pracy dla Opiekunki ze znajomością języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie.  83-letnia Seniorka choruje na demencje oraz cukrzycę. Pani ma również problemy ze słuchem i chodzeniem dodatkowo podopieczna korzysta z pieluch z powodu inkontynencji. Razem z Panią mieszka jej córka, która pomaga w opiece jednak z powodu pracy i częstych wyjazdów służbowych potrzebuje pomocy. 

Panie mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest piętro domu złożone z pokoju, łazienki i aneksu kuchennego. Córka podopiecznej śpi z mamą na parterze i wstaje w nocy jeśli jest taka potrzeba. 3-5 razy w miesiącu córka wyjeżdża na 3 dniowe delegacje. Opiekuna powinna mieć prawo jazdy kat. B gdyż do dyspozycji jest samochód. 

Więcej

Opiekunka bez znajomości języka dla seniorki z Gottenheim od 19.09.2017

Oferta pracy dla Opiekunki ze znajomością języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie.  83-letnia Seniorka choruje na demencje oraz cukrzycę. Pani ma również problemy ze słuchem i chodzeniem dodatkowo podopieczna korzysta z pieluch z powodu inkontynencji. Razem z Panią mieszka jej córka, która pomaga w opiece jednak z powodu pracy i częstych wyjazdów służbowych potrzebuje pomocy. 

Panie mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest piętro domu złożone z pokoju, łazienki i aneksu kuchennego. Córka podopiecznej śpi z mamą na parterze i wstaje w nocy jeśli jest taka potrzeba. 3-5 razy w miesiącu córka wyjeżdża na 3 dniowe delegacje. Opiekuna powinna mieć prawo jazdy kat. B gdyż do dyspozycji jest samochód. 

Więcej

83-letnia seniorka z demencją do opieki od 08.09.2017

Oferta pracy dla Opiekunki ze znajomością języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie.  83-letnia Seniorka choruje na demencje oraz cukrzycę. Pani ma również problemy ze słuchem i chodzeniem dodatkowo podopieczna korzysta z pieluch z powodu inkontynencji. Razem z Panią mieszka jej córka, która pomaga w opiece jednak z powodu pracy i częstych wyjazdów służbowych potrzebuje pomocy. 

Panie mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest piętro domu złożone z pokoju, łazienki i aneksu kuchennego. Córka podopiecznej śpi z mamą na parterze i wstaje w nocy jeśli jest taka potrzeba. 3-5 razy w miesiącu córka wyjeżdża na 3 dniowe delegacje. Opiekuna powinna mieć prawo jazdy kat. B gdyż do dyspozycji jest samochód. 

Więcej

Opiekunka dla Pana Karla od 25.08.2017

92-letni Pan Karl ma problemy z chodzeniem. Mieszka w domu dostosowanym do niepełnosprawności Seniora. Zainstalowana jest winda przy schodach oraz wyciąg w wannie. W mieszaniu znajduje się zarówno wózek inwalidzki jak i balkonik. Senior ma odleżyny, problem z ciśnieniem krwi i krążeniem oraz korzysta z pieluch. Również niedowidzi oraz niedosłyszy. Pan wstaje w nocy. Dodatkowo podopiecznego odwiedza Pflegedienst.

Do obowiązków opiekunki będzie należało wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem domu tj. zakupy, gotowaniem sprzątanie, pomoc w ubieraniu, myciu i rozbieraniu podopiecznego oraz podawanie posiłków. Dbanie o zdrowie Seniora związane ze zmianą pieluch, dbaniem o higienę osobistą pana. Aktywizacja do ruchu na świeżym powietrzu poprzez spacery.

Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz rower.

Więcej

Opieka nad Seniorką 83 lat od 22.09.2017

Praca dla Opiekunki w Niemczech w malowniczej wsi w okolicy Breitscheid. 83 letnia Pani Angela mieszka w domku jednorodzinnym o pow. 80m2 z ogrodem. Ma problemy z sercem, choruje na Parkinsona oraz demencje starczą. Seniorka niedowidzi i zdarzają się jej dezorientacje co do czasu – budzi się w nocy. Potrzebuje również pomocy w chodzeniu. Porusza się z pomocą laski. Do Pani przychodzi Pflegedienst. Niedaleko domu pani Angeli mieszkają jej dzieci.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenia na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Opiekunka będzie towarzyszyła Pani Angeli w pracach domowych tj. gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie okien oraz w opiece nad Seniorką czyli pomoc w myciu się i ubieraniu, karmienie jak i pilnowanie aby podopieczne przyjmowała leki. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Możliwe jest zainstalowanie Internetu.

Więcej

Opiekun/Opiekunka dla Seniora od 28.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

OFERTA RÓWNIEŻ DLA OPIEKUNÓW!

Poszukiwany Opiekun/Opiekunka dla 81-letniego Seniora. Pan choruje na Alzheimera, porusza się samodzielnie. Przede wszystkim trzeba pilnować, aby podopieczny przyjmował regularnie lekarstwa. Osoba zajmująca się Opieką musi posiadać prawo jazdy aby móc zawozić podopiecznego na rehabilitacje. Dodatkowo w obowiązkach jest pomoc w prowadzeniu domu poprzez gotowanie, zakupy, sprzątanie, wykonywanie prania i prasowanie. Do pomocy przychodzi Pflegedienst.

Opiekun/Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z dostępem do Internetu oraz telefonu.

Więcej

Opiekunka dla Seniorów – od 07.09.2017

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Poszukiwana Opiekunka do pomocy przy prowadzeniu domu dla małżeństwa z Salzgitter. Seniorzy z racji wieku potrzebują pomocy przy wykonywaniu prac domowych. Mieszkają w domu z ogrodem w którym uwielbiają spędzać czas. Pani Maria ma problemy z chodzeniem porusza się przy pomocy rollatora, w domu zainstalowane są uchwyty w toalecie aby usprawnić jej samodzielność. Dodatkowo Seniorka choruje również na osteoporozę. Mąż Pani Marii cierpi na demencje. Ma również niedosłuch z racji którego trzeba mówić do niego powoli i głośno. Małżeństwo jest aktywne, lubi grać w karty. Dwa razy w tygodniu Seniorów odwiedzają ich dzieci.

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pilnowanie regularnego zażywania lekarstw przez podopiecznych. Pomoc w ubieraniu, rozbieraniu i kąpieli Pani Marii. Dbanie o otoczenie Seniorów poprzez wykonywanie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Wspólne spędzanie czasu z podopiecznymi.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z łazienką na piętrze domu. Pokój posiada TV, radio, komputer z dostępem do Internetu. Do dyspozycji Opiekunki jest rower.

Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Więcej

Opieka nad małżeństwem w Tübingen od 23.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Pani Else i Pan Helmut są małżeństwem i mieszkają w mieszkaniu w miejscowości Tübingen. Pani Else waży 65 kg i cierpi na lekką demencję. Pan Helmut- 85 kg ma problemy z chodzeniem, porusza się przy pomocy balkonika. Oboje niedosłyszą. Spokojnie przesypiają noce. Potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach.

Do zadań opiekunki należą: podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Czynności pielęgnacyjno- opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki: jest standardowo wyposażony pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Więcej

Praca dla Opiekunki 91-letniego Seniora od 24.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Pan Reinhard ma 91 lat mieszka wraz z żoną Anna (90 lat) w domu o pow. 90 m2. Pan choruje na raka, jest głównie leżący. W mieszkaniu znajduje się wózek inwalidzki do pomocy w transporcie Seniora. Pani Anna pomaga w opiece nad mężem, który jest również pod opieką Pflegedienst. Dzieci małżeństwa odwiedzają rodziców raz w tygodniu. 

Opiekunka będzie odpowiedzialna za pomoc w myciu i przebieraniu oraz transferze pana Reinharda. Dodatkowo będzie przygotowywała posiłki, pomagała w pracach domowych. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenia na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Opiekunka może być osobą palącą, jednak nie można palić w domu. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój.

Więcej

Opieka nad małżeństwem od 10.09.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Starsze Małżeństwo z Melsungen poszukuje opiekunki od 10.09.2017. Para mieszka w domku z ogrodem. Seniorka ma 83 lata i porusza się na wózku inwalidzkim, nosi pieluchy. Pan ma 79 lat ma problemy z chodzeniem– porusza się przy pomocy balkoniku oraz ma chore serce, nosi wkładki. Małżeństwo jest całkowicie sprawne umysłowo. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą starszą oraz brak nałogu nikotynowego.

Zakwaterowanie opiekunki w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV, łazienka. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz pomoc w dbaniu o higienę. Seniorzy bardzo chętnie rozmawiają i spędzają czas z opiekunką, rozmawiając, grając w karty itp.

Więcej

Opiekunka dla sparaliżowanej Pani od 26.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 €

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Pani Nadine ma 53 lata i waży 50 kg. Jest sparaliżowana (prawa część ciała) po wylewie. Pani ma również demencje. Jest głównie leżąca, jednak do dyspozycji jest również wózek inwalidzki. Do pomocy przychodzi Pfegedienst. Pani jest inkontynentna oraz trzeba jej pomagać przy spożywaniu posiłków. 

Do obowiązków Opiekunki poza czynnościami opiekuńczymi należeć będzie również prowadzenie domu Pani Nadine w tym gotowanie, sprzątanie, prasowanie. Opiekunka może być osobą palącą. Do dyspozycji Opiekunki będzie pokój z dostępem do Internetu, komputerem, telewizorem oraz możliwościami telefonowania do Polski. 

Więcej

Praca dla Opiekunki w okolicy Karlsruhe od 01.09.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 €

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

 

Praca przy opiece nad 89-letnią Seniorką. Pani korzysta z pieluch, choruje na cukrzycę, ma problem z ciśnieniem. Podopieczna nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim. W domu zmontowany jest lift. Pani waży 70kg. Dodatkowo Seniorka niedosłyszy. 

Opiekunka odpowiedzialna będzie za prace pielęgnacyjne w tym zmianę pieluch oraz pomoc w myciu i ubieraniu. Dodatkowo odpowiedzialna będzie za pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego poprzez sprzątanie, gotowanie, zakupy. 

Do dyspozycji Opiekunki będzie pokój z osobną łazienką oraz telewizorem i radiem.

Więcej

Starsza Pani potrzebuje opiekunki od 29.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Opieka Niemcy: Seniorka w wieku 70 lat z miejscowości Stemwede poszukuje opiekunki. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej. Można palić papierosy na zewnątrz.

Pani jedyną przypadłością jest Demencja. Pani mieszka w bardzo ładnym domku z ogrodem.  Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z osobną łazienką. Na miejscu dostęp do internetu oraz bezpłatne nielimitowane połączenia do Polski.

Do zadań opiekunki należą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie dla siebie oraz podopiecznej,robienie zakupów. Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznej, mycie w łóżku, przebieranie. Dbanie o czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Więcej

Opiekunka dla Pana 98-lat od 24.08.2017 + Wakacyjny Bonus nawet 350 € !

Wyjedź z Nami w terminach wakacyjnych i otrzymaj Bonus nawet do 350 €

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Pan Karl ma 98-lat. Poszukuję Opiekunki ponieważ już bardzo słabo widzi. Dodatkowo ma również problemy z chodzeniem oraz żylaki. Do Seniora przychodzi również Pflegedienst ponieważ Pan ma założony cewnik.  W naszym poradniku eksperta znajdziesz informacje jak opiekować się osobami starszymi. 

Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, gotowanie, pranie i prasowanie. Opiekunka powinna umieć zakładać pończochy uciskowe.

Opiekunka zamieszka we własnym pokoju z WC oraz dostępem do Internetu.

Więcej