PRACA DLA OPIEKUNEK NIEMCY

Praca jako opiekun/opiekunka seniora jest coraz częstszym wyborem wśród kobiet i mężczyzn. Rynek pracy stale się rozwija, społeczeństwo starzeje się, dlatego też ofert pracy w opiece w Niemczech z każdym dniem przybywa. Nasza agencja zrzesza wiele usatysfakcjonowanych opiekunek i opiekunów, którzy chętnie wyjeżdżają z nami do podopiecznych. Opieka (Niemcy i inne kraje) jest pracą bardzo wymagającą. Kandydatki i kandydaci mogą pochwalić się doświadczeniem i umiejętnościami, które w tym zawodzie są warunkiem koniecznym. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ prowadzimy bezpłatne kursy przygotowawcze oraz językowe ( język niemiecki ).

Praca jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech to zawsze gwarancja :

  • W 100% legalną pracę

  • Zakwaterowanie w domu podopiecznego

  • Bezpłatny przejazd

  • Pomoc prawną w sporach z komornikami

  • Atrakcyjne zarobki

  • Ubezpieczenie

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Bonusy świąteczne

Praca dla opiekunek Niemcy: jakie cechy powinna mieć opiekunka?

Oczywiście nie tylko chęci wystarczą, aby zostać opiekunem bądź opiekunką seniora. Praca z osobami starszymi jest pracą wymagającą, dlatego podstawowym warunkiem, który jest konieczny w tej pracy jest doświadczenie w opiece. Oczywiście nie wymagamy, aby opiekun bądź opiekunka wyjeżdżały już wcześniej do pracy jako opiekunka, ale jest to mile widziane tak samo jak wykształcenie lub ukończone kursy – doświadczeniem jest również opieka nad osobą z najbliższego otoczenia (np. nad kimś z rodziny). Opiekunki powinny być wsparciem ułatwiającym seniorowi wykonywanie codziennych czynności, troszczyć się o jego potrzeby, a także aktywizować podczas czasu wolnego. Dlatego w tej pracy tak ważne jest doświadczenie. Aby opiekun bądź opiekunka osoby starszej poradziła sobie z obowiązkami, które będą wypełniały codzienność należy pamiętać, że oprócz doświadczenia i umiejętności potrzebne są także odpowiednie cechy charakteru takie jak: empatia, pozytywne podejście i cierpliwość. Bardzo często praca dla opiekunek (Niemcy) związana jest również ze znajomością języka niemieckiego. Rodzina przyjmująca określana poziom znajomości języka jakiego wymaga od kandydatki. Biegłe porozumiewanie się w języku kraju wpływa na wyższe wynagrodzenie, dlatego też w naszej agencji kandydaci i kandydatki mogą korzystać z bezpłatnych kursów językowych. Jeśli spełniasz te kryteria, to z pewnością sprawdzisz się w pracy jako opiekun/opiekunka seniora.

Praca Opieka Niemcy : co będzie należało do Twoich zadań?

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech są różne i to rodzina przyjmująca określa profil kandydatki. W profilu zostają również wyszczególnione zadania, które powinna wykonywać opiekunka w czasie jej pobytu. Do zadań głównych należą czynności ściśle związane z codziennością seniora – jego rozkładem zajęć, a także potrzebami i możliwościami. Oprócz tych zadań, w planie dnia znajdują się również obowiązki dotyczące opieki nad domem. I tutaj zadania opiekunki są również dopasowane do oczekiwań rodziny przyjmującej. Mogą to być tylko codzienne zadania – przygotowanie posiłków, sprzątanie i pranie, ale również zakupy, mycie okien czy pielęgnacja ogrodu. Czasami do obowiązków opiekunki należą również wizyty u lekarzy.

Praca dla opiekunek: kwestia wynagrodzenia

Oferty pracy dla opiekunów i opiekunek seniorów różnią się również pod względem wynagrodzenia. W naszej agencji dowiesz się już na samym początku, jakie wynagrodzenie przewidziane jest dla konkretnej oferty pracy. Oczywiście miesięczne wynagrodzenie zależne jest od stanu zdrowia seniora, zakresu obowiązków i umiejętności kandydatki/kandydata. Jeśli podopieczny jest osobą cierpiącą na wiele chorób i schorzeń, tym samym zwiększa się zakres obowiązków, oferta będzie bardziej korzystna finansowo. Ponadto, osoby znające bardzo dobrze język niemiecki mogą liczyć na lepiej płatne oferty pracy niż te, których znajomość języka jest tylko podstawowa bądź komunikatywna. Każde dodatkowe umiejętności, takie jak prawo jazdy kat. B są bardzo cenione w naszej agencji i również mają wpływ na wynagrodzenie. Wyjeżdżając do pracy z agencją Opiekunki A&J Partners możesz liczyć na konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie oraz szereg dodatków i premii. Dlatego jeśli już wiesz, że chcesz do nas dołączyć, przejrzyj aktualne oferty pracy. Jeśli zdecydujesz się, to koniecznie aplikuj – masz do wyboru kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź osobisty w naszych biurach w Bytomiu lub Krakowie. Czekamy na Ciebie!

Aktualne oferty: Praca dla opiekunek Niemcy

Opiekunka dla 90-letniej Pani od 22.07.2017

Pani Katherina jest 90-letnią Seniorką uwielbiającą naturę. Mieszka w domu z ogrodem. Jej pasją jest ogrodnictwo, pieczenie oraz czytanie. Pani mimo 90-lat jest samodzielna jak na swój wiek. Ma problemy z ciśnieniem oraz sercem. Porusza się powoli z pomocą rollatora.  W naszym poradniku eksperta znajdziesz informacje jak opiekować się osobami starszymi. Potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu a przede wszystkim pilnowaniu aby regularnie zażywała lekarstwa.

Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, gotowanie i sprzątanie oraz pomoc w kąpieli – w łazience zainstalowany jest wyciąg (Pani waży 50kg). Rodzina podopiecznej odwiedza ją raz w tygodniu. Dodatkowo do pomocy przychodzi Pflegedienst.

Opiekunka zamieszka na poddaszu domu, jest tam pokój z kuchnią oraz WC. Do dyspozycji Opiekunki będzie również Internet, telefon oraz rower.

Więcej

Opiekunka dla małżeństwa w Laumersheim od 04.07.2017

Oferta pracy dla małżeństwa Pan 79lat i Pani 77lat. Oboje mają problemy z poruszaniem się i używają rollatora. 3 razy na tydzień przychodzi Pflegedienst. Pani ma początki demencji, a Pan choruje na Alzheimera. W naszym poradniku eksperta znajdziesz informacje jak opiekować się osobami chorymi. Pan nosi pieluchy. Obowiązkowe jest posiadanie przez Opiekunkę prawa jazdy.

Do zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, gotowanie i sprzątanie oraz pomoc w dbaniu o higienę podopiecznych.

Państwo mieszkają w 6-pokojowym domu z ogrodem. Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka robić generalny porządek.

Opiekunka zamieszka piętro domu gdzie znajduje się dostęp do Internetu, z telewizorem.

Więcej

Opiekunka dla 77-letniej Seniorki od 01.08.2017

Pani Paula mieszka w domu wraz z córką i wnuczkami. Córka Seniorki bardzo pomaga przy opiece jednak jest osobą czynną zawodowo dlatego też potrzebują Opiekunki dla Pani. Podopieczna jest po udarze, ma sparaliżowaną prawą stronę działa przez co porusza się z rollatorem oraz ma problem ze słucham i mówieniem. Ma również cewnik. W łazience zainstalowany jest wyciąg, Pani również pomaga podczas kąpieli (waży 68 kg).

Czasami zdarza się, że córka Seniorki wyjeżdża z wnuczkami wtedy w obowiązkach opiekunki jest gotowanie dla podopiecznej. Na co dzień Opiekunka pomaga Pani w ubieraniu, myciu oraz pilnuje regularnego przyjmowania leków. 

Opiekunka otrzyma własny pokój z dostępem do Internetu, telewizorem oraz do dyspozycji jest rower.

Więcej

Opiekunka dla sprawnej fizycznie Seniorki od 12.07.2017

Oferta pracy w Opiece w Niemczech. Pani 92-lata choruje na Alzheimera, ma problemy z ciśnieniem krwi. Jest w pełni sprawna fizycznie. Pani jest emerytowaną bibliotekarką lubi bardzo czytać książki. Bez problemu wychodzi na wspólne spacery oraz gra w karty i szachy. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie dbanie o dom oraz kwiaty (można do pomocy aktywizować podopieczną). Pani mieszka w 2 piętrowym domu o pow. 90m2. Do zadań opiekunki należeć będzie również gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z dostępem do internetu i telefonu. Do dyspozycji będzie również rower i auto. Dlatego Opiekunka powinna mieć prawo jazdy. 

Więcej

99-letnia Seniorka szuka Opiekunki od 10.07.2017

99-letnia Seniorka poszukuje Opiekunki. Pani ma demencje i jest osobą leżącą. Podopieczna przyjmuje posiłki w formie płynnej – zmiksowane. W związku z tym, że Pani ma problemy z poruszaniem w obowiązkach Opiekunki będzie również transfer (Pani waży 50kg) oraz zmiana pieluch i mycie podopiecznej. 

Seniorka mieszka w domu z 5 pomieszczeniami o łącznej powierzchni 100m2. Dla Opiekunki przeznaczone jest piętro domu. Mieszkanie jest przystosowane do niepełnosprawności Pani. Do dyspozycji jest wózek inwalidzki raz łóżko rehabilitacyjne. Przychodzi również Pfegedienst. Raz w miesiącu podopieczną odwiedza rodzina. 

Do zadań opiekunki należeć będzie również gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz wizyty u lekarzy i aptece.

Więcej

Opiekunka osoby starszej w Hamburgu od 01.08.2017

Pani Edda ma 83 lata i mieszka sama domku jednorodzinnym w mieście Hamburg. Pani cierpi na alzheimera ma kłopoty z sercem oraz problemy z poruszaniem się. Chodzi z laską lub balkonikiem. Pani jest pogodną seniorką, która uwielbia towarzystwo oraz gry w karty. Zakupy robi rodzina.

Opiekunka odpowiedzialna będzie za podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie.  Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką, z TV, Radiem oraz Komputerem. Na miejscu jest również internet oraz możliwość telefonowania do Polski

Więcej

Opiekunka nad Panią Margarethe od 01.07.2017

Pani Margarethe, 91 lata, jest bardzo miłą i spokojną osobą, mieszkającą samotnie w mieszkaniu w Berlinie. Pani cierpi na demencję oraz ma problemy z chodzeniem ponieważ przeszła operacje biodra. Pani cierpi również na częściową inkontynencję. Porusza się przy pomocy balkonika lub w wózku inwalidzkim. Pani potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach tj. gotowanie, ubieranie się,toaleta, czy higiena osobista.

Do zadań opiekunki należą:  podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz czynności pielęgnacyjno- opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznej, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną oraz podawanie leków.

Do dyspozycji opiekunki będzie pokój z TV, radiem oraz własna łazienka do dyspozycji.

Więcej

Opieka nad Panem Josephem od 26.07.2017

Pan Joseph ma 83 lata i mieszka sam domku jednorodzinnym w małej miejscowości Trochtelfingen. Pan cierpi na demencję, parkinsona oraz ma problemy z chodzeniem . Porusza się z laską lub balkonikiem. Pan ma łagodne i pogodne usposobienie, jest bardzo miły, jest bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

Do zadań opiekunki należą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką, z TV, Radiem. Na miejscu jest również internet oraz możliwość telefonowania do Polski

Więcej

Praca w Opiece w Hamburgu od 20.07.2017

Poszukiwana opiekunka do starszej pani z Hamburgu. Pani Margarete ma 68 lat i problemy z chodzeniem. Dodatkowo pani nosi pieluchy i cierpi na cukrzycę. Ma również skoki ciśnienia co trzeba kontrolować. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Koniecznie osoba niepaląca.

Zakwaterowanie opiekunki w domku z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV, łazienka.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz aktywne spędzanie czasu z podopieczną.

Więcej

Opiekunka dla 88 letniej Seniorki z Bürgstadtu od 01.07.2017

Opiekunka dla 88 letniej Pani z miejscowości Bürgstadt.  Pani jest wdową i mieszka sama w domku na wsi. Seniorka cierpi na demencję, ma problemy z sercem, cierpi na reumatyzm oraz inkontynencję. Seniorka ma duże problemy z chodzeniem, więc większość czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Waży 57 kg. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Zakwaterowanie opiekunki w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV oraz łazienka. Na miejscu jest możliwość wykonywania nieograniczonych telefonów do Polski

Opiekunka ma za zadnie : sporadycznie zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, dbanie o dobre samopoczucie podopiecznej. Pani trzeba pomagać przy przemieszczaniu się, myciu, ubieraniu i dbaniu o higienę osobistą.

Więcej

Opiekunka dla Pani z Hainbergu od 20.07.2017

Praca dla Opiekunki osoby starszej w Niemczech. Starsza, 71 letnia Pani z Heidbergu poszukuje pomocy w codziennych obowiązkach. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece. Opiekunka powinna być koniecznie bez nałogów.

Seniorka jest osobą leżącą. Cierpi ona na Demencję w łagodnym stopniu – jest wciąż bardzo komunikatywna i lubi rozmawiać. Wymaga zmiany pieluch oraz pełnej pielęgnacji w łóżku. Do Pani przychodzi raz dziennie Pflegedienst.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój. Na miejscu dostęp do internetu oraz bezpłatne nielimitowane połączenia do Polski.

Więcej

Opiekunka dla leżącej Seniorki od 30.06.2017

83-letnia Seniorka choruje na stwardnienie rozsiane – jest sparaliżowana. W mieszkaniu zainstalowane są sprzęty ułatwiające opiekę. Jest wyciąg, wózek inwalidzki oraz łóżko rehabilitacyjne. Pani nie jest moblina, ma założony cewnik oraz choruje na epilepsje i osteoporozę. W 2012 roku miała złamany bark.

W domu mieszka również córka Pani, która zajmuje się domem. Córka wykonuje również większe zakupy raz w tygodniu oraz pomaga w myciu Seniorki. Dodatkowo 3 razy na dzień przychodzi Pflegedienst do pomocy w transferze oraz dbaniu o higienę podopiecznej. Do zadań opiekunki będzie należała pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz dbanie o Seniorkę. Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką, TV i radiem.

Więcej

Opiekunka do 81–letniej seniorki z demencją 30.06.2017

Praca dla Opiekunki przy Seniorce z demencją. Pani ma 81-lat i ma problemy z chodzeniem. Głównie porusza się na wózku inwalidzkim. Pani waży 65 kg i potrzebuje transferu do łóżka, przy wannie zainstalowany jest wyciąg, w domu również jest prysznic. Seniorka korzysta również z pieluch. Podopieczna mieszka w parterowym domu z 5 pokojami i dwoma łazienkami oraz ogrodem. 

Dodatkowo do obowiązków Opiekunki należeć będzie dbanie o podopieczną poprzez pomoc w w zachowaniu higieny (mycie, zmiana pieluch i ubrań itp.) oraz prowadzenie domu. Sprzątanie, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie)

Opiekunka zostanie zakwaterowana we własnym pokoju z dostępem do telefonu. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Więcej

Opiekun dla seniora z demencją od 06.08.2017

Pan Rainer choruje na demencje. Ma problemy z poruszaniem, dlatego potrzebuje pomocy przy chodzeniu, toalecie oraz kąpieli. Pan mieszka w 3-pokojowym mieszkaniu w Hannover. Mieszkanie dostosowane jest do niepełnosprawności Pana zainstalowane są wyciągi dostępny również jest wózek inwalidzki. Senior ma problemy ze zrozumieniem dlatego trzeba mówić do niego prostymi komunikatami, dodatkowo ma też zaburzenia mowy i widzenia. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą. Mile widziane prawo jazdy. 

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz TV i radio.

Do zadań opiekunki będzie należeć gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pomoc w myciu oraz ubieraniu. 

Więcej

Opiekunka dla Pani Marii od 01.08.2017

Pani Maria jest 91-letnią Seniorką, która lubi słuchać muzyki, siedzieć w ogrodzie oraz czytać książki. Jest osobą bardzo przyjazną. Pani waży 59kg., ma problemy z chodzeniem dlatego w zadaniach Opiekunki będzie również transfer podopiecznej. Mieszkanie jest przystosowane do niepełnosprawności Pani Marii. Zainstalowany jest wyciąg w wannie oraz poręcze usprawniające funkcjonowania Seniorki. Dodatkowo do dyspozycji jest wózek inwalidzki oraz rollator. Pani ma również początkową Demencje oraz osteoporozę. Rodzina Seniorki mieszka w sąsiednim mieście, odwiedza mamę raz w tygodniu wykonując przy tym większe zakupy. 

Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc w chodzeniu, siadaniu, wstawaniu, myciu się i ubieraniu. Dbanie o podopieczną również poprzez pomoc w prowadzeniu domu – gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym mieszkaniu z podstawowym wyposażeniem, łazienką oraz dostępem do Internetu.

Więcej

Opiekunka dla Pani Ursel od 26.06.2017

Pani Ursel jest 83 letnią Seniorką z Dusseldorf. Pani ma problem z chodzenie, ciśnieniem krwi. Seniorka jest w dobrym stanie psychicznym jest przyjazna i aktywna. Zdarza się jej budzić w nocu. Nie wymaga transferu. Porusza się przy pomocy balkoniku. Trzeba jej pomagać w codziennych czynnościach tj. ubieranie, chodzenie po schodach. W toalecie są zainstalowane poręcze. Rodzina podopiecznej mieszka w okolicy. 

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie dbanie o porządek w mieszkaniu, przygotowywanie posiłków, zakupy, spacery z panią Ursel.

Podopieczna mieszka w 5 pokojowym domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój telefonem, TV, radiem oraz dostępem do Internetu.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Więcej

Opiekunka dla Pana Waltera od 05.07.2017

Pan Walter to 90-letni senior mieszkający w mieście Kaiserslauten położonym w malowniczej kotlinie otoczonej lasami. Senior cierpi na demencje, trzeba do niego głośno i wyraźnie mówić. Ma problemy ze zrozumieniem.  

Do domu podopiecznego przychodzi pomoc domowa, która sprząta. Dlatego do obowiązków Opiekunki należeć będą tylko drobne prace porządkowe. Po za tym Opiekunka będzie odpowiedzialna za wykonywanie zakupów, gotowanie, pranie. Towarzyszenie Seniorowi w wizytach u lekarza oraz spacerach.

Wymagane jest posiadanie prawo jazdy, dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką, auto i rower. W pokoju podłączony jest telefon, Internet i telewizja. 

Więcej

Opieka nad Panią Hanną od 01.07.2017

Pani Hanna ma 93 lata i mieszka sama w domku jednorodzinnym w Stuttgarcie. Panią kilka razy w tygodniu odwiedza rodzina. Pani Hanna waży 54 kg i ma problemy z poruszaniem się , cierpi na żylaki i niedosłyszy. Porusza się przy pomocy balkoniku. Spokojnie przesypia noce. Jest ciepłą i otwartą na ludzi seniorką.

Do zadań opiekunki należeć będą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.  Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki jest standardowo wyposażony pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu oraz możliwość nielimitowanych połączeń do Polski.

Więcej

Opieka dla Seniora z Kolonii od 17.07.2017

Starszy, 87 letni Pan poszukuje Opiekunki. Senior mieszka w Kolonii. Podopieczny jest osobą leżącą z założonym cewnikiem. Dodatkowo cierpi na Parkinsona i Alzheimera oraz inkontynencję. Wymaga zmiany pieluch oraz pełnej pielęgnacji w łóżku. Raz dziennie przychodzi Pflegedienst. Pan ma również problem ze słuchem.

Wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia na stanowisku opiekunki osoby starszej. Opiekunka może być osobą palącą, jednak palić można tylko na zewnątrz domu.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z osobną łazienką. Na miejscu dostęp do internetu oraz bezpłatne nielimitowane połączenia do Polski.

Więcej

Opiekunka dla 90-letniej Pani od 30.06.2017

90-letnia Pani Line mieszka w wielorodzinnym domu, w którym również mieszka jej rodzina. Pani ma problemy z chodzeniem, porusza się z pomocą balkonika. Seniorka korzysta z pieluch oraz choruje na Parkinsona. Pani bardzo lubi rozmawiać, spędzać czas na świeżym powietrzu i spacerach. Trzy razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst. 

Opiekunka będzie dbała o regularność przyjmowania leków przez podopieczną, dbała o higienę Seniorki w tym pomagała podczas ubierania, rozbierania, kąpieli, zmiana pieluch. Trzeba również pilnować aby jadła posiłki oraz dużo piła. Dodatkowo Opiekunka prowadzić będzie gospodarstwo domowe, w tym sprzątała, gotowała, prała, prasowała.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji Opiekunki będzie osobny pokój z podstawowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu. 

Więcej

Opiekunka dla 94-letniej Seniorki od 03.07.2017

94-letnia Seniorka poszukuje Opiekunki od 22 czerwca 2017r. Pani ma problem z poruszaniem się oraz choruje na demencje. Mimo to jest ciepłą osobą, która bardzo lubi kontakt z drugim człowiekiem. Mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem w którym bardzo lubi spędzać czas. Seniorka korzysta z pieluch. Dodatkową pomocą dla Opiekunki będzie Pflegedienst, który odwiedza podopieczną cztery razy w tygodniu oraz sprzątaczka przychodząca sprzątać dom dwa razy w tygodniu. 

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w dbaniu o higienę podopiecznej poprzez zmianę pieluch, pomoc w kąpieli i ubieraniu. Dbanie o porządek w domu, robienie zakupów, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w pokoju z łazienką i dostępem do Internetu oraz TV. Może to być osoba paląca, jednak palić można tylko poza domem podopiecznej.

Więcej

Praca dla Opiekunki od 26.06.2017

Poszukiwana opiekunka do Pani z demencją oraz inkontynencją. Seniorka korzysta z pieluch oraz porusza się z pomocą kul lub rollatora. Pani przesypia spokojnie noce. Mieszka w domu jednorodzinny, gdzie Opiekunka będzie miała zapewniony pokój z dostępem do Internetu, TV oraz radiem jak i podstawowym wyposażeniem meblowym.

Pani potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu poprzez sprzątanie, gotowanie, wykonywanie zakupów, pranie i prasowanie jak i okazjonalne mycie okien. Opiekunka odpowiedzialna będzie za zapewnienie opieki podopiecznej w tym zmianie pieluch, dbanie o higienę Seniorki, pilnowanie przyjmowania lekarstw. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczanie w opiece. Opiekunka może być osobą palącą jednak nie można palić w środku domu.

Więcej

Opiekunka dla 91-letniego Pana od 06.07.2017

Pan Henryk ma 91-lat i cierpi na zaburzenia związane z wiekiem. Są to problemy z poruszaniem. Senior porusza się przy pomocy laski lub rollatora. Dodatkowo ma problemy z oskrzelami oraz cukrzyce. Pan bardzo lubi grać w szachy oraz rozwiązywać krzyżówki, dzięki czemu jego stan umysłowy jest bardzo dobry. W mieszkaniu zainstalowane są udogodnienia dla Seniora m.in. winda przy schodach. Razem z Seniorem mieszka jego żona, która pomaga w opiece. Aktualnie przebywa ona w szpitalu po urazie kolana. Do podopiecznego dwa razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta.

Do zadań opiekunki będzie należała pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego poprzez sprzątanie, gotowanie, wykonywanie zakupów oraz dbanie o podopiecznego w tym dbanie o higienę. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką, TV i radiem.

Więcej

Opiekunka dla obłożnie chorej Pani od 01.07.2017

Praca przy opiece nad 83-letnią Panią z Demencją i Alzheimerem. Pani jest osobą leżącą, korzystającą z wózka inwalidzkiego. Seniorka ma ograniczone zdolności komunikacyjne (mowa i słuch) oraz jest inkontynentna. Mieszka w parterowym domu z 4 pokojami dostosowanymi do niepełnosprawności podopiecznej m.in. zainstalowany jest wyciąg w wannie oraz poręcze. Pani waży 85 kg dlatego ważne jest aby Opiekunka miała wiedzę dotyczącą korzystania z urządzeń jak i wykonywania transferu podopiecznej.

Opiekunka zamieszka razem z podopieczną w mieszkaniu. Otrzyma swój własny pokój z dostępem do WC oraz podłączonym Internetem jak i TV. Wymagana znajomość języka minimum komunikatywna.

Więcej

Opiekunka dla Pana Karla od 25.06.2017

92-letni Pan Karl ma problemy z chodzeniem. Mieszka w domu dostosowanym do niepełnosprawności Seniora. Zainstalowana jest winda przy schodach oraz wyciąg w wannie. W mieszaniu znajduje się zarówno wózek inwalidzki jak i balkonik. Senior ma odleżyny, problem z ciśnieniem krwi i krążeniem oraz korzysta z pieluch. Również niedowidzi oraz niedosłyszy. Pan wstaje w nocy. Dodatkowo podopiecznego odwiedza Pflegedienst.

Do obowiązków opiekunki będzie należało wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem domu tj. zakupy, gotowaniem sprzątanie, pomoc w ubieraniu, myciu i rozbieraniu podopiecznego oraz podawanie posiłków. Dbanie o zdrowie Seniora związane ze zmianą pieluch, dbaniem o higienę osobistą pana. Aktywizacja do ruchu na świeżym powietrzu poprzez spacery.

Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz rower.

Więcej

Praca dla Opiekunki 91-letniego Seniora od 01.07.2017

Pan Reinhard ma 91 lat mieszka wraz z żoną Anna (90 lat) w domu o pow. 90 m2. Pan choruje na raka, jest głównie leżący. W mieszkaniu znajduje się wózek inwalidzki do pomocy w transporcie Seniora. Pani Anna pomaga w opiece nad mężem, który jest również pod opieką Pflegedienst. Dzieci małżeństwa odwiedzają rodziców raz w tygodniu. 

Opiekunka będzie odpowiedzialna za pomoc w myciu i przebieraniu oraz transferze pana Reinharda. Dodatkowo będzie przygotowywała posiłki, pomagała w pracach domowych. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenia na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Opiekunka może być osobą palącą, jednak nie można palić w domu. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój.

Więcej

Opiekunka dla 55-letniej Seniorki od 26.06.2017

Seniorka poszukuję Opiekunki, która pomoże jej w prowadzeniu domu. Pani choruje na reumatyzm oraz ma alergię na gluten i laktozę.Dodatkowo podopieczna ma problemy z poruszaniem się. Na dłuższych odległościach porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego. Pani potrzebuje pomocy podczas kąpieli, ubieraniu oraz podczas wchodzenia po schodach. Pani z powodu alergii spożywczych może jeść niewiele produktów oraz muszą być one zmielone. Podopieczna budzi się w nocy około 2 razy.

Do obowiązków Opiekunki należeń będzie pomoc w prowadzeniu domu poprzez zakupy, sprzątanie, pranie, gotowanie o raz zapewnienie opieki podopiecznej. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka oraz niepalenie papierosów.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizji.

Więcej

Opiekunka dla 88 letniej seniorki od 02.07.2017

Pani Brigitta mieszka w uroczym domku jednorodzinnym na wsi Salzgitter. Pani ma problemy z chodzeniem, porusza się za pomocą balkonika. Choruje na osteoporozę, ma uszkodzony kręgosłup oraz nosi aparat słuchowy. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z łazienką oraz TV i radio.

Do zadań opiekunki będzie należeć gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pomoc w myciu oraz ubieraniu. Dodatkowo budzenie Pani Brigitty jeden raz w ciągu nocy.

Więcej

Opieka dla 88 letniej Seniorki z Pyrbaum od 01.07.2017

Pani Maria mieszka w domu w miejscowości Pyrbaum w Bawarii. Urokliwa okolica sprawia, że mieszkańcy są osobami otwartymi i serdecznymi. Podopieczna jest bardzo towarzyska. Mimo, że choruje na Demencje przez większość dnia sprawnie funkcjonuje. Pani jest alergiczką. Ma alergię na sierść, pyłki oraz dym tytoniowy. Dlatego poszukiwana Opiekunka nie może mieć nałogów. Seniorka ma problem z poruszaniem się. Nie chętnie korzysta z rollatora.

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu oraz pilnowanie regularnego przyjmowania leków przez Panią Marię. Dodatkowo dbanie o zachowanie aktywności przez podopieczną poprzez spacery i wspólne gry w karty oraz rozmowy. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój  wraz z łazienką, TV i telefon. Możliwy dostęp do Internetu.

Więcej

Opieka nad Panią Ingą od 01.07.2017

Pani Inga ma 73 lata i mieszka sama w domku wielorodzinnym w miejscowości Attendorn. Pani cierpi na cukrzycę oraz początkową demencję. Do pomocy przychodzi Pflegedienst oraz sprzątaczka. Rodzina mieszka w tej samej miejscowości i pomaga w robieniu zakupów. Pani Inga jest pogodną i wesołą seniorką. Bardzo lubi oglądać telewizję oraz czytać prasę.

Do zadań opiekunki należą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.  Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki jest standardowo wyposażony pokój z łazienką.W pokoju TV, Radio. Na miejscu jest również internet

Więcej

Opieka nad małżeństwem od 10.07.2017

Starsze Małżeństwo z Melsungen poszukuje opiekunki od 10.07.2017. Para mieszka w domku z ogrodem. Seniorka ma 83 lata i porusza się na wózku inwalidzkim, nosi pieluchy. Pan ma 79 lat ma problemy z chodzeniem– porusza się przy pomocy balkoniku oraz ma chore serce, nosi wkładki. Małżeństwo jest całkowicie sprawne umysłowo. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą starszą oraz brak nałogu nikotynowego.

Zakwaterowanie opiekunki w domku jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV, łazienka. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów oraz pomoc w dbaniu o higienę. Seniorzy bardzo chętnie rozmawiają i spędzają czas z opiekunką, rozmawiając, grając w karty itp.

Więcej

Opiekun/Opiekunka dla Seniora od 20.07.2017

OFERTA RÓWNIEŻ DLA OPIEKUNÓW!

Poszukiwany Opiekun/Opiekunka dla 81-letniego Seniora. Pan choruje na Alzheimera, porusza się samodzielnie. Przede wszystkim trzeba pilnować, aby podopieczny przyjmował regularnie lekarstwa. Osoba zajmująca się Opieką musi posiadać prawo jazdy aby móc zawozić podopiecznego na rehabilitacje. Dodatkowo w obowiązkach jest pomoc w prowadzeniu domu poprzez gotowanie, zakupy, sprzątanie, wykonywanie prania i prasowanie. Do pomocy przychodzi Pflegedienst.

Opiekun/Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z dostępem do Internetu oraz telefonu.

Więcej

Opieka nad małżeństwem w Tübingen od 07.07.2017

Pani Else i Pan Helmut są małżeństwem i mieszkają w mieszkaniu w miejscowości Tübingen. Pani Else waży 65 kg i cierpi na lekką demencję. Pan Helmut- 85 kg ma problemy z chodzeniem, porusza się przy pomocy balkonika. Oboje niedosłyszą. Spokojnie przesypiają noce. Potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach.

Do zadań opiekunki należą: podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Czynności pielęgnacyjno- opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznego, czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Do dyspozycji opiekunki: jest standardowo wyposażony pokój. Na miejscu jest dostęp do internetu.

Więcej

Opiekun do małżeństwa z Neuss od 26.07.2017

Oferta pracy dla Panów! Opiekun do małżeństwa z Neuss od 26.07 z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Zakwaterowanie opiekuna w domku 82 m2 z ogrodem. Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój z TV, łazienka. Na miejscu dostęp do internetu.

Pan 86 lat jest osobą leżącą cierpiącą na nowotwór, ma założony cewnik. Pani ma 81 lat i cierpi na Alzheimera i ma problemy z chodzeniem związane z wiekiem, niedosłyszy. Główna opieka przypada na Pana, Pani jest w miarę samodzielna. Do pomocy codziennie rano oraz wieczorem przychodzi Pflegedienst. Dodatkowo Panią 3 razy w tygodniu odwiedza rehabilitant.

Do zadań opiekuna należeć będzie głównie zapewnienie opieki Seniorowi oraz pomoc Pani w obowiązkach dobowych tj. robienie zakupów, pomoc w ogrodzie i sprzątaniu.

Więcej

Opiekunka dla Seniorów – od 07.07.2017

Poszukiwana Opiekunka do pomocy przy prowadzeniu domu dla małżeństwa z Salzgitter. Seniorzy z racji wieku potrzebują pomocy przy wykonywaniu prac domowych. Mieszkają w domu z ogrodem w którym uwielbiają spędzać czas. Pani Maria ma problemy z chodzeniem porusza się przy pomocy rollatora, w domu zainstalowane są uchwyty w toalecie aby usprawnić jej samodzielność. Dodatkowo Seniorka choruje również na osteoporozę. Mąż Pani Marii cierpi na demencje. Ma również niedosłuch z racji którego trzeba mówić do niego powoli i głośno. Małżeństwo jest aktywne, lubi grać w karty. Dwa razy w tygodniu Seniorów odwiedzają ich dzieci.

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pilnowanie regularnego zażywania lekarstw przez podopiecznych. Pomoc w ubieraniu, rozbieraniu i kąpieli Pani Marii. Dbanie o otoczenie Seniorów poprzez wykonywanie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie. Wspólne spędzanie czasu z podopiecznymi.

Opiekunka zostanie zakwaterowana w osobnym pokoju z łazienką na piętrze domu. Pokój posiada TV, radio, komputer z dostępem do Internetu. Do dyspozycji Opiekunki jest rower.

Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece.

Więcej

Opiekunka dla małżeństwa od 01.07.2017

Małżeństwo mieszkające w domu na wsi nad rzeką Ren niedaleko Koblencji. Pan Karl ma 79-lat jest osobą leżącą. Choruje na niewydolność serca, ma również problemy z nerkami ma podłączony cewnik oraz korzysta z pieluch. Pan przebywał wcześniej w hospicjum. Żona pana Karla nie potrzebuje opieki jedynie wsparcia podczas codziennych czynności oraz w prowadzeniu domu.

Dom dostosowany jest do niepełnosprawności Seniora. Zainstalowane są udogodnienia w postaci podnośnika przy schodach, wózka inwalidzkiego, podnośnik w wannie, rollatora oraz łóżka dostosowanego do schorzeń Seniora.

Dodatkowe obowiązki Opiekunki polegać będą na pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Przygotowywanie posiłków (Pan Karl może spożywać tylko potrawy zmielone), sprzątanie, zakupy, wizyty u lekarza, pranie, prasowanie. Sklep oraz piekarnia znajdują się niedaleko domu.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej.

Do dyspozycji Opiekunki będzie osobny pokój z podstawowym wyposażeniem oraz dostępem do Internetu.

Więcej

Seniorka z Duisburgu poszukuje Opiekuna od 14.07.2017

Starsza Pani z Duisburgu poszukuje opiekuna od 14.07.2017. Pani domu z ogrodem w mieście Duisburg. Seniorka ma 85 lat cierpi na demencję i ma problemy z poruszaniem się. Nosi pieluchy a ostatnio większość czasu spędza już w łóżku.  Pani waży 75 kg, trzeba pomagać jej w wchodzeniu po schodach. Z Panią mieszka kot.

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą starszą oraz brak alergii na koty.

Do zadań opiekuna należy pomoc w prowadzeniu domu oraz prace ogrodowe. Między innymi gotowanie, sporadyczne sprzątanie, towarzyszenie Seniorce w wizytach u lekarza, robienie zakupów. Trzeba pilnować regularności przyjmowania lekarstw.

Zakwaterowanie opiekuna w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój z TV, łazienka. Na miejscu jest dostęp do internetu. Można palić papierosy na zewnątrz. Raz w tygodniu do pomocy przychodzi sprzątaczka.

Więcej

Oferta pracy dla zdrowej seniorki – pomoc w prowadzeniu domu od 28.07.2017

Atrakcyjna oferta pracy w Opiece. Samotna seniorka mieszka w dużym domu, nie ma problemów ze zdrowiem ale potrzebuje opiekunki, która pomoże jej w prowadzeniu domu oraz dotrzyma towarzystwa. Do zadań opiekunki należy sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów, prowadzenie samochodu. Wymagana opieka nad psem.

Opiekunka musi dysponować bardzo dobrym językiem niemieckim. Zakwaterowanie opiekunki we własnym mieszkaniu z oddzielnym wejściem. Do dyspozycji własna łazienka, lodówka, dostęp do internetu, telewizja satelitarna.

Wymagane prawo jazdy oraz brak alergii na zwierzęta.

 

Więcej

Starsza Pani potrzebuje opiekunki od 29.08.2017

Opieka Niemcy: Seniorka w wieku 70 lat z miejscowości Stemwede poszukuje opiekunki. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na stanowisku opiekunki osoby starszej. Można palić papierosy na zewnątrz.

Pani jedyną przypadłością jest Demencja. Pani mieszka w bardzo ładnym domku z ogrodem.  Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z osobną łazienką. Na miejscu dostęp do internetu oraz bezpłatne nielimitowane połączenia do Polski.

Do zadań opiekunki należą podstawowe czynności w gospodarstwie domowym: pranie, sprzątanie, gotowanie dla siebie oraz podopiecznej,robienie zakupów. Czynności pielęgnacyjno – opiekuńcze: dbanie o higienę podopiecznej, mycie w łóżku, przebieranie. Dbanie o czystą pościel, ubrania, zadbaną jamę ustną, podawanie leków itp.

Więcej