Chcesz mówić lepiej po niemiecku i zarabiać więcej, a nie możesz uczyć się stacjonarnie?
Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest Centrum Kształcenia Online?

Znajomość języka niemieckiego w pracy Opiekuna/ki Osób Starszych jest niezbędna nie tylko do wykonywania swoich obowiązków, ale również jest gwarancją dobrego wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Dlatego właśnie powstało CKO!

CKO to internetowa platforma edukacyjna, dedykowana Opiekunom Osób Starszych. Pragniemy pomóc Ci osiągnąć samodzielność językową, abyś poczuł/a się pewniej w pracy za granicą i mógł/a zarabiać więcej.

Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanej platformy internetowej, o bardzo przystępnej formie, która pomoże Ci w łatwy i szybki sposób poszerzyć swoją wiedzę.

Dla osób będących już naszymi pracownikami szkolenie jest bezpłatne, to nasza inwestycja w ludzi – w wykwalifikowany personel opiekuńczy. W przypadku osób nie współpracujących z A&J Partners pobierana jest kaucja, która podlega zwrotowi, jeżeli kandydat zdecyduje się na wyjazd z naszą firmą.

Co obejmuje kurs?

 • Moduł języka niemieckiego
 • Quizy i ćwiczenia językowe
 •  Zadania i powtórki z przerobionego już materiału
 • Webinary oraz wsparcie lektora podczas spotkań online

Czego się nauczę?

Specjalnie przygotowane lekcje na poziomie podstawowym pomogą Ci nauczyć się podstaw niemieckiego lub usystematyzować już zdobytą wiedzę.

 • Opanujesz podstawową gramatykę (np. budowę niemieckich zdań, odmianę czasowników).
 • Nauczysz się np. zwrotów na powitanie, na pożegnanie, potrzebnych w codziennym życiu (sklep, opis pomieszczeń, opisywanie drogi), dni tygodnia, miesięcy, określać czas, liczyć i wiele, wiele innych!
 •  Poznasz i nauczysz się używać podstawowego słownictwa związanego z pracą w branży opiekuńczej (nazwy chorób, wezwanie pogotowia, wizyta u lekarza oraz inne czynności związane z opieką).
 •  Dowiesz się również jaki są różnice kulturowe między Polakami a Niemcami.

Wszystko jest najpierw dobrze wytłumaczone, a dopiero potem ćwiczone.

Lekcje niemieckiego oraz ćwiczenia są stworzone w taki sposób, aby każdy rozumiał ich treść, miał czas na przyswojenie materiału i możliwość trenowania niemieckiej wymowy.

Jak długo trwa szkolenie?

Dostęp do naszej platformy e-learningowej otrzymujesz na 2 miesiące przez 24h/dobę. Jesteś w stanie opanować materiał już w 4 tygodnie, a przy regularnej, codziennej nauce nawet szybciej!. Sam decydujesz, kiedy masz czas i ochotę na naukę. Materiały możesz drukować lub zapisać na swoim urządzeniu w formacie PDF, aby móc do nich wracać.

Co możesz zyskać dzięki CKO?

 • Praktyczne umiejętności językowe
 • Szansę na wyższe wynagrodzenie
 • Certyfikat ukończenia kursu, wydawany w języku polskim i niemieckim
 • Nauka online to też wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy!

Kto może dołączyć do CKO i od kiedy?

 • Opiekunki pracujące w A&J Partners
 • Opiekunki innych agencji zatrudnienia
 • Osoby zainteresowane pracą w opiece
 • Każdy kto chce nauczyć się języka niemieckiego

CKO skierowane jest przede wszystkim do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, ale także do tych, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Nie ma znaczenia ile masz lat! 

Jak zapisać się do CKO i od kiedy?

Do CKO można zapisać się pod numerem telefonu 602 106 975, podczas kontaktu ze swoim Opiekunem lub przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.opiekunki.ajpartners.pl

Możesz dołączyć w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie! Wystarczy, że posiadasz laptop lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu i aktywny adres mailowy!

Ważne:

Uczestnicy nie podpisują z Nami żadnej umowy o współpracy!

Nauczeni doświadczeniem nabytym podczas kursów stacjonarnych wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do kursantów. Nie pozostawiamy uczestników Akademii Opiekunek samych sobie. Lekcje niemieckiego są stworzone w taki sposób, aby każdy rozumiał ich treść, miał czas na przyswojenie materiału i możliwość trenowania wymowy po niemiecku.

Dwa poziomy trudności pozwalają na powtórkę języka niemieckiego dla opiekunek, które już znają podstawy oraz naukę dla osób bez znajomości języka. Ukończenie Akademii Opiekunek A&J Partners jest szansą na otrzymanie podwyżki wynagrodzenia po ponownej weryfikacji języka.

Akademia Opiekunek to nie tylko lekcje niemieckiego, ale również nauka podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej, rozwijania umiejętności związanych z opieką nad osobami starszymi, quizy i ćwiczenia pomagające usystematyzować zdobytą wiedzę.

Ponadto uczestnicy Akademii Opiekunek mogą korzystać ze wsparcia lektora podczas konferencji online. Dzięki temu, że wciąż pozostajemy w kontakcie z kursantami w razie pytań, wątpliwości bądź problemów służymy pomocą.

Kto może dołączyć do CKO?

Opiekunki pracujące w A&J Partners

Osoby rozpoczynające pracę w charakterze Opiekuna / Opiekunki

Opiekunki innych agencji zatrudnienia

Osoby zainteresowane pracą w opiece

Opiekunki i Opiekunowie chcący zarabiać jeszcze więcej!

Co obejmuje CKO?

Moduł języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Moduł języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

Moduł pierwszej pomocy przedmedycznej

Moduł opieki nad osobami starszymi

Quizy i ćwiczenia językowe

Zadania i powtórki z przerobionego już materiału

Konferencje online z lektorem oraz native speakerem

Wsparcie lektora podczas spotkań online

System dostosowany do indywidualnych predyspozycji Opiekunki

Co możesz zyskać dzięki CKO?

Praktyczne umiejętności językowe

Komunikatywną znajomość niemieckiego

Rozwijanie swoich umiejętności z zakresu opieki nad osobami starszymi

Kontakt z lektorem niezależnie od miejsca pobytu

Ukończenie kursu języka na poziomie podstawowym

Ukończenie kursu języka na poziomie zaawansowanym

Ukończenie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy

Ukończenie szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi

Zapisz się do CKO

  Do Centrum Kształcenia Online można zapisać się pod numerem telefonu

  32 395 88 83, podczas kontaktu z Opiekunem Kontraktu lub przez formularz zgłoszeniowy

  Osoby posiadające podstawową wiedzę z zakresu języka niemieckiego mogą od razu rozpocząć naukę korzystając z modułu na poziomie zaawansowanym. Jednak zachęcamy również od ukończenia modułu podstawowego, który pomoże w usystematyzowaniu wiedzy oraz otrzymaniu certyfikatu o ukończeniu kursu.

  Chcesz rozpocząć pracę Opiekunki osób starszych jednak boisz się wyjazdu bez znajomości języka niemieckiego? Specjalnie przygotowane lekcje na poziomie podstawowym pomogą Ci nauczyć się podstaw niemieckiego.

  Program CKO jest dostępny dla osób zgłoszonych bez limitu godzin spędzonych na nauce. Po otrzymaniu dostępu (po zgłoszeniu się do Opiekuna Kontaktu bądź pod numerem 32 395 88 83) możesz logować się do panelu ucznia bez ograniczeń. Jedynie konferencje z native speakerem oraz lektorem odbywać się będą według ustalonego wcześniej terminu.

  Dzięki temu możesz uczyć się i zdobywać wiedzę niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu.

  Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu i komputera/laptopa/tabletu.

  Ukończenie kursu w CKO daje możliwość otrzymania zaświadczenia po zaliczeniu modułów edukacyjnych tj. kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym, zaawansowanym, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, opieki nad osobami starszymi. Nauka w CKO ułatwi Ci znalezienie nowego zlecenia oraz otrzymania podwyżki wynagrodzenia w firmie A&J Partners.

  Opinie Opiekunek o Centrum Kształcenia Online

  Katarzyna z Przemyśla

  W mojej okolicy nie było kursu niemieckiego. Bałam się wyjazdu nie znając języka. Dzięki Akademii opiekunek poznałam podstawy i aktualnie uczę się lekcji zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

  Barbara z Zamościa

  Szukałam pracy w sprawdzonej firmie. Znalazłam informacje o Akademii i od razu się zgłosiłam. Na początku miałam podstawową stawkę, ale już po ukończeniu modułu niemieckiego dostałam podwyżkę i certyfikat. Cieszę się, że trafiłam na A&J Partners.

  Henryka z Gdańska

  Lekcje podstawowe na akademii opiekunek były dla mnie powtórzeniem, bo znałam wcześniej już niemiecki. Cieszę się, że dostałam Certyfikat, bo poczułam się doceniona. Teraz robię lekcje zaawansowane i uczę się gramatyki. Fajnie, że sama mogę decydować kiedy się uczę to duży plus.

  Krystyna z Piekar Śląskich

  Brałam udział w kursie podstawowym w Bytomiu. Nie mogłam iść na zaawansowane lekcje bo otrzymałam ofertę pracy. Akademia Opiekunek umożliwiła mi dalszą naukę nawet kiedy jestem na zleceniu. To bardzo fajne rozwiązanie. Brawo za pomysł!