Chcesz mówić lepiej po niemiecku i zarabiać więcej, a nie możesz uczyć się stacjonarnie?
Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest Centrum Kształcenia Online?

Znajomość języka niemieckiego w pracy Opiekuna/ki Osób Starszych jest niezbędna nie tylko do wykonywania swoich obowiązków, ale również jest gwarancją dobrego wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Dlatego właśnie powstało CKO!

Centrum Kształcenia Online (CKO) to nasza firma partnerska przeprowadzająca kursy j. niemieckiego. CKO oferuje szkolenia na  internetowej platformie edukacyjnej, dedykowanej Opiekunom Osób Starszych. Pragniemy pomóc Ci osiągnąć samodzielność językową, abyś poczuł/a się pewniej w pracy za granicą i mógł/a zarabiać więcej.

Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do specjalnie przygotowanej platformy internetowej, o bardzo przystępnej formie, która pomoże Ci w łatwy i szybki sposób poszerzyć swoją wiedzę.

Dla osób będących już naszymi pracownikami szkolenie jest bezpłatne, to nasza inwestycja w ludzi – w wykwalifikowany personel opiekuńczy. W przypadku osób nie współpracujących z A&J Partners pobierana jest kaucja, która podlega zwrotowi, jeżeli kandydat zdecyduje się na wyjazd z naszą firmą.

Co obejmuje kurs?

 • Moduł języka niemieckiego
 • Quizy i ćwiczenia językowe
 •  Zadania i powtórki z przerobionego już materiału
 • Webinary oraz wsparcie lektora podczas spotkań online
 • Podcasty

Czego się nauczę?

Specjalnie przygotowane lekcje na poziomie podstawowym pomogą Ci nauczyć się podstaw niemieckiego lub usystematyzować już zdobytą wiedzę.

 • Opanujesz podstawową gramatykę (np. budowę niemieckich zdań, odmianę czasowników).
 • Nauczysz się np. zwrotów na powitanie, na pożegnanie, potrzebnych w codziennym życiu (sklep, opis pomieszczeń, opisywanie drogi), dni tygodnia, miesięcy, określać czas, liczyć i wiele, wiele innych!
 •  Poznasz i nauczysz się używać podstawowego słownictwa związanego z pracą w branży opiekuńczej (nazwy chorób, wezwanie pogotowia, wizyta u lekarza oraz inne czynności związane z opieką).
 • Dowiesz się, jakie są różnice kulturowe między Polakami a Niemcami.

Wszystko jest najpierw dobrze wytłumaczone, a dopiero potem ćwiczone.

Lekcje niemieckiego oraz ćwiczenia są stworzone w taki sposób, aby każdy rozumiał ich treść, miał czas na przyswojenie materiału i możliwość trenowania niemieckiej wymowy.

Jak długo trwa szkolenie?

Dostęp do naszej platformy e-learningowej otrzymujesz na 65 dni przez 24h/dobę. Jesteś w stanie opanować materiał już w 4 tygodnie, a przy regularnej, codziennej nauce nawet szybciej!. Sam decydujesz, kiedy masz czas i ochotę na naukę. 

Co możesz zyskać dzięki CKO?

 • Praktyczne umiejętności językowe
 • Szansę na wyższe wynagrodzenie
 • Certyfikat ukończenia kursu, wydawany w języku polskim i niemieckim
 • Nauka online to też wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy!

Kto może dołączyć do kursów CKO i od kiedy?

 • Opiekunki pracujące w A&J Partners
 • Opiekunki innych agencji zatrudnienia
 • Osoby zainteresowane pracą w opiece
 • Każdy kto chce nauczyć się języka niemieckiego

CKO skierowane jest do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim, ale także do tych, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Nie ma znaczenia ile masz lat! 

Jak zapisać się do CKO i od kiedy?

Do CKO można zapisać się pod numerem telefonu 536 866 059, podczas kontaktu ze swoim Opiekunem, wchodząc na stronę www.cko.edu.pl/kontakt lub korzystając z formularza poniżej:

  Możesz dołączyć w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie! Wystarczy, że posiadasz laptop lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu i aktywny adres mailowy!

  Ważne:

  Uczestnicy nie podpisują z Nami żadnej umowy o współpracy!

  Nauczeni doświadczeniem nabytym podczas kursów stacjonarnych wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do kursantów. Nie pozostawiamy kursantów samych sobie. Lekcje niemieckiego są stworzone w taki sposób, aby każdy rozumiał ich treść, miał czas na przyswojenie materiału i możliwość trenowania wymowy po niemiecku.

  Dwa poziomy trudności pozwalają na powtórkę języka niemieckiego dla opiekunek, które już znają podstawy oraz naukę dla osób bez znajomości języka. Ukończenie kursu CKO jest szansą na otrzymanie w A&J Partners podwyżki wynagrodzenia po ponownej weryfikacji języka.

  Kursy CKO to nie tylko lekcje niemieckiego, ale również nauka podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej, rozwijania umiejętności związanych z opieką nad osobami starszymi, quizy i ćwiczenia pomagające usystematyzować zdobytą wiedzę.

  Ponadto kursanci mogą korzystać ze wsparcia lektora. Wciąż pozostajemy w kontakcie z kursantami w razie pytań, wątpliwości bądź problemy.

  Kto może dołączyć do CKO?

  Opiekunki pracujące w A&J Partners

  Osoby rozpoczynające pracę w charakterze Opiekuna / Opiekunki

  Opiekunki innych agencji zatrudnienia

  Osoby zainteresowane pracą w opiece

  Opiekunki i Opiekunowie chcący zarabiać jeszcze więcej!

  Co obejmuje kurs CKO?

  Moduł języka niemieckiego na poziomie podstawowym

  Moduł języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

  Moduł pierwszej pomocy przedmedycznej

  Moduł opieki nad osobami starszymi

  Moduł BHP

  Moduł psychologii i różnic kulturowych

  Quizy i ćwiczenia językowe

  Powtórki z przerobionego już materiału

  System dostosowany do indywidualnych predyspozycji Opiekunki

  Co możesz zyskać dzięki CKO?

  Praktyczne umiejętności językowe

  Komunikatywną znajomość niemieckiego

  Rozwijanie swoich umiejętności z zakresu opieki nad osobami starszymi

  Kontakt z lektorem niezależnie od miejsca pobytu

  Ukończenie kursu języka na poziomie podstawowym

  Ukończenie kursu języka na poziomie zaawansowanym

  Ukończenie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, psychologii, BHP

  Ukończenie szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi

  Zapisz się do CKO

   Do Centrum Kształcenia Online można zapisać się pod numerem telefonu

   32 395 88 83, podczas kontaktu z Opiekunem Kontraktu lub przez formularz zgłoszeniowy

   Osoby posiadające podstawową wiedzę z zakresu języka niemieckiego mogą od razu rozpocząć naukę korzystając z modułu na poziomie zaawansowanym. Jednak zachęcamy również od ukończenia modułu podstawowego, który pomoże w usystematyzowaniu wiedzy oraz otrzymaniu certyfikatu o ukończeniu kursu.

   Chcesz rozpocząć pracę Opiekunki osób starszych jednak boisz się wyjazdu bez znajomości języka niemieckiego? Specjalnie przygotowane lekcje na poziomie podstawowym pomogą Ci nauczyć się podstaw niemieckiego.

   Program CKO jest dostępny dla osób zgłoszonych bez limitu godzin spędzonych na nauce. Po otrzymaniu dostępu (po zgłoszeniu się do Opiekuna Kontaktu bądź pod numerem 32 395 88 83) możesz logować się do panelu ucznia bez ograniczeń. Jedynie konferencje z native speakerem oraz lektorem odbywać się będą według ustalonego wcześniej terminu.

   Dzięki temu możesz uczyć się i zdobywać wiedzę niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu.

   Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu i komputera/laptopa/tabletu.

   Ukończenie kursu w CKO daje możliwość otrzymania zaświadczenia po zaliczeniu modułów edukacyjnych tj. kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym, zaawansowanym, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, opieki nad osobami starszymi. Nauka w CKO ułatwi Ci znalezienie nowego zlecenia oraz otrzymania podwyżki wynagrodzenia w firmie A&J Partners.

   Opinie Opiekunek o Centrum Kształcenia Online

   Katarzyna z Przemyśla

   W mojej okolicy nie było kursu niemieckiego. Bałam się wyjazdu nie znając języka. Dzięki Akademii opiekunek poznałam podstawy i aktualnie uczę się lekcji zaawansowanych. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

   Barbara z Zamościa

   Szukałam pracy w sprawdzonej firmie. Znalazłam informacje o Akademii i od razu się zgłosiłam. Na początku miałam podstawową stawkę, ale już po ukończeniu modułu niemieckiego dostałam podwyżkę i certyfikat. Cieszę się, że trafiłam na A&J Partners.

   Henryka z Gdańska

   Lekcje podstawowe na akademii opiekunek były dla mnie powtórzeniem, bo znałam wcześniej już niemiecki. Cieszę się, że dostałam Certyfikat, bo poczułam się doceniona. Teraz robię lekcje zaawansowane i uczę się gramatyki. Fajnie, że sama mogę decydować kiedy się uczę to duży plus.

   Krystyna z Piekar Śląskich

   Brałam udział w kursie podstawowym w Bytomiu. Nie mogłam iść na zaawansowane lekcje bo otrzymałam ofertę pracy. Akademia Opiekunek umożliwiła mi dalszą naukę nawet kiedy jestem na zleceniu. To bardzo fajne rozwiązanie. Brawo za pomysł!