Kontakt:

Siedziba Firmy

Grupa A&J Partners
Bytom 41-902
ul. Dworcowa 25 II piętro

Mazowiecki punkt rekrutacyjny

Warszawa 00-511

ul. Nowogrodzka 31

Biuro 202  – wejście od ulicy Parkingowej

Śląski punkt rekrutacyjny

Bytom 41-902
ul. Dworcowa 25 II piętro

Mobilne biuro A&J Partners

Mobilne biuro A&J Partners to inicjatywa mająca na celu organizację spotkań informacyjnych dla Opiekunek oraz osób zainteresowanych pracą w Opiece. Forma Mobilnego biura A&J Partners powstała w oparciu o Wasze sugestie.

Wciąż tworzymy listę miast do których przyjedziemy.

Zaproś nas do swojego miasta!

Napisz do nasz na maila rekrutacja@ajpartners.pl lub na naszym facebooku.

Wyślij do nas wiadomość:

Formularz rejestracji

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celu kontaktowym. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się, aby udzielić wszelkich informacji dotyczących ofert pracy oraz zatrudnienia w naszej firmie.

WYRAŻAM ZGODĘNIE WYRAŻAM ZGODY
na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli skontaktować się (telefonicznie bądź mailowo) i przedstawić aktualnie trwające premie, bonusy oraz konkursy.

Administratorem danych jest A&J Partners Sp. z.o.o., adres siedziby: ul. Dworcowa 25, kod pocztowy: 41-902 Bytom. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo informowania o operacjach przetwarzania, dostępu do jej danych oraz prawo do bycia zapomnianym, prawo odwołania zgody, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, ich poprawiania lub usunięcia.