Firma A&J Partners docenia doświadczenie każdej Opiekunki i Opiekuna

Z myślą o osobach, które pragną podjąć pracę w charakterze Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech a nie znają języka niemieckiego przygotowaliśmy bezpłatne kursy w języku niemieckim. Kursy obejmują zakres słownictwa związanego ze sprawowaną opieką nad osobą starszą oraz słownictwa z życia codziennego. Znajomość choćby podstaw języka niemieckiego, zmniejsza stres związany z wyjazdem oraz zwiększa poczucie pewności. Każda ucząca się języków opiekunka dodatkowo zwiększa swoje szanse na wyższe zarobki.

Pierwszy kurs języka niemieckiego dla Opiekunek A&J Partners odbył się w 2006 roku od tego czasu zorganizowaliśmy już ponad 130 edycji kursu. Od 2018 roku rozpoczęliśmy również kurs zaawansowany dla osób chcących poznać jeszcze lepiej język niemiecki.

Będąc w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych RIS 2.24/00025/2015 pracujemy na autorskich metodach i podręcznikach, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zawsze stosujemy najnowsze i najbardziej skuteczne metody edukacyjne w nauce języka niemieckiego dla Opiekunów.

By najlepiej dopasować formę edukacji do Państwa potrzeb, przygotowaliśmy kilka ciekawych form nauki języka niemieckiego.