Razem jesteśmy silni

Jednym z najważniejszych powodów, dla których w 2005 roku postanowiłam rozpocząć działalność firmy A&J Partners, były moje osobiste doświadczenia związane z podeszłym wiekiem i chorobą mojej Babci. Kiedy wiele lat temu stanęłam przed trudną decyzją zorganizowania całodobowej pomocy dla najbliższej mi osoby – poszukiwania fachowego wsparcia nie miały końca. Żaden z domów opieki nie gwarantował Babci warunków, w których mogłaby czuć się komfortowo jak w domu, a my spokojni
o jej bezpieczeństwo. Chciałam by był przy niej zawsze ktoś odpowiedzialny i ciepły, komu ja i moi bliscy moglibyśmy zaufać. Zupełnym przypadkiem trafiliśmy wtedy na Panią Danusię – opiekunkę dla osób starszych, która z wielką troską i zaangażowaniem opiekowała się Babcią przez wiele lat. Mimo obaw poszliśmy wtedy za głosem serca. Doświadczenia te zbudowały we mnie chęć pomocy innym, będącym w podobnej sytuacji. Uwierzyłam w ludzi dzięki wsparciu Pani Danusi. Przypominam sobie wspaniałą sentencję głoszącą, że “miarą naszego człowieczeństwa jest wielkość troski o drugiego człowieka”. Pani Danusia była i jest wielkim człowiekiem. Takie opiekunki należą obecnie do wciąż powiększającego się grona pracowników A&J Partners.

Zapewniamy legalną pracę osobom poszukującym pracy jako Opiekunka/Opiekun osoby starszej, która chętnie służy wsparciem w życiu codziennym seniorów. Ogrom pozytywnych opinii i życzliwości, które nieustannie odbieramy daje poczucie, że ciągle spełniamy swój cel. Wiedząc jak ważne jest wsparcie Opiekunów na każdym etapie – od przygotowania najodpowiedniejszej Rodzinki, po pomoc w trakcie pracy, tym, którzy mierzą się z trudami opieki na co dzień – realizujemy w A&J Partners misję, opartą na przesłaniu – Razem jesteśmy silni.

Prezes Zarządu A&J Partners
Jadwiga Zając

A&J Partners Opiekunki to jedna z największych i najdłużej działających w Polsce agencji pracy gwarantująca zatrudnienie Opiekunom osób starszych.
Od 2005 roku pomogliśmy tysiącom Pań i Panów w znalezieniu pracy w charakterze Opiekunki/Opiekuna osoby dorosłej w Niemczech.

Codziennie oferujemy nowe zlecenia, dopasowane do profili naszych Opiekunek/Opiekunów. Oferowane przez nas oferty to głównie rodziny z którymi współpracujemy od lat. Każda oferta jest ofertą sprawdzoną i w pełni legalną.

Naszą firmę tworzycie WY! Opiekunki! – dlatego Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Zależy nam aby zadowolenie z pracy w Naszej Firmie było zawsze na najwyższym poziomie.
Każda osoba pracująca w A&J Partners jest dla nas bardzo ważna. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian oraz uwagi. Opiekunki / Opiekunowie razem tworzymy A&J Partners! To wasze zdanie liczy się dla nas najbardziej!

Nasz zespół

Na jakość naszych usług i zaufanie tysięcy Opiekunek i Opiekunów stale pracują najlepsi w branży m.in. rekruterzy, wykwalifikowani lektorzy niemieckiego, doradcy niemieckojęzyczni, kadry. Duża część naszych pracowników to germaniści mający w swojej karierze doświadczenia zawodowe m.in. na terenie Niemiec, dzięki czemu jeszcze lepiej rozumieją potrzeby naszych klientów i przygotowują do pracy naszych Opiekunów. Wykwalifikowany zespół polskojęzycznych pracowników służy stałym wsparciem od początku rekrutacji, poprzez dopasowanie odpowiedniej oferty pracy, do koordynacji i wsparcia podczas trwania oferty, aż do kolejnego wyjazdu. Na sukces składa się praca już blisko 80 – osobowego zespołu i wieloletnie doświadczenie. Opiekunowie wyjeżdżający z A&J Partners mogą mieć pewność, że wybrali najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedzialni za innych

Wiemy jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka i jak dużo radości, dzięki wspólnemu działaniu można podarować innym. Nie raz to udowodniliśmy, organizując i wspierając inicjatywy charytatywne. Nawet z pozoru drobne działania, dzięki chęciom i zaangażowaniu całego zespołu stają się wielkimi dziełami pomocy. Z uwagi na profil naszej działalności, szczególnie bliskie są dla nas potrzeby Seniorów. Z zaangażowaniem wspieramy Kluby Seniorów oraz Domy Pomocy. Ludzie tworzący zespół A&J Partners to osoby z ogromnym sercem i wrażliwością. W związku z tym nie przechodzimy obojętnie obok potrzebujących. Jedną z wielu inicjatyw jest prowadzona przez nas od wielu lat akcja zbierania nakrętek, która owocuje spółfinansowaniem życia i rehabilitacji dla fantastycznego rodzeństwa.

Z dużą satysfakcją poświęcamy również swój czas włączając się jako wolontariusze m.in. podczas szycia chust dla dzieci z oddziałów onkologicznych, spotkań z seniorami, warsztatów łączących pokolenia czy kwestowanie m.in. podczas WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy).

Skutecznie realizujemy obraną drogę, bo wciąż…
dla nas najważniejszy jest Człowiek