1200-1400€ Opiekunka lub Opiekun dla 79-letniej Pani Moniki od 1.12

  • Wynagrodzenie: 1200-1400€
  • Gdzie: 16341, Schwanebeck
  • Kiedy: od 01.12.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Nowa oferta
  • Świąteczna oferta - Boże Narodzenie
  • Oferta na 6 tygodni
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • wsparcie w transferze
  • zmiana pieluch
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy z poruszaniem

  • Alzheimer
  • demencja
  • osłabienie starcze
  • inkontynencja moczowa i kałowa

A&J Partners poszukuje Opiekunki lub Opiekuna dla 79-letniej Pani Moniki. Seniorka waży 70 kg, ma 165 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, Alzhaimer, inkontynencje moczową i kałową, osłabienie starcze oraz problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Pani posiada 4 grupę inwalidzką. Pflegedienst przychodzi 2 razy w tygodniu. Pani Monika jest bardzo kochana.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1200€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1400€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu i telewizji. Odległość do sklepów wynosi 10 minut, rodzina robi zakupy.

Numer oferty WS/FB30757

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta lub mężczyzna

brak znajomość języka niemieckiego