1300-1500€ Opiekunka dla 68-letniej Pani Angeliki od zaraz

  • Wynagrodzenie: 1300-1500€
  • Gdzie: MANNHEIM
  • Kiedy: od 13.12.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
    BONUS ŚWIĄTECZNY
  • Oferta na 6 tygodni
  • Świąteczna oferta - Boże Narodzenie
  • Internet
  • Bez znajomości języka
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • wsparcie w transferze
  • karmienie
  • zmiana pieluch
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Pacjent obłożnie chory (łóżko)
  • Nietrzymanie moczu
  • Sonda PEG
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 68-letniej Pani Angeliki od zaraz. Seniorka mieszka z mężem, który nie wymaga opieki. Podopieczna waży 75 kg, ma 167 cm wzrostu. Choruje na inkontynencję moczową . Jest osobą leżącą oraz ma sondę PEG. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu , zmianie pieluch, dźwiganiu- pomaga oraz codziennych czynnościach. Posiada 5 grupę inwalidzką. Pani Angelika bardzo walczy o powrót do życia.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1300€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1500€

Opis zakwaterowania

Mieszkanie w mieście, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu i telewizora. Odległość do sklepu wynosi 10 minut.

Numer oferty JS/FB33306

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

brak znajomości języka niemieckiego