1600-1800€ Opiekunka dla 86-letniej Pani Ingrid od 01.05

  • Wynagrodzenie: 1600-1800€
  • Gdzie: SEEVETAL
  • Kiedy: od 01.05.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Nowa oferta
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • pomoc w karmieniu
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Parkinson
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Nietrzymanie stolca
  • Osłabienie związane z wiekiem
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 86-letniej Pani Ingrid od 01.05. Seniorka waży 75 kg, ma 168 cm wzrostu. Choruje na demencję, Parkinsona, inkontynencję moczową i kałową, osłabienie starcze oraz ma problemy z chodzeniem- do pomocy balkonik oraz wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu oraz codziennych czynnościach domowych. Posiada 2 grupę inwalidzką.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1600€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1800€

Opis zakwaterowania

Dom w wsi, do dyspozycji własne mieszkanie z dostępem do Internetu i telewizji. Odległość do sklepu wynosi 10 minut.
Numer oferty JS/FB35714
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta niepaląca

dobre podstawy znajomości języka