1600-1800€ – Praca dla Opiekunki do 92-letniego pana FRIEDRICHA od 13.09

  • Wynagrodzenie: 1600-1800€
  • Gdzie: 89520 HEIDENHEIM
  • Kiedy: od 13.09.2023
  • Bonusy: + 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    + 50 zł netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Dodatek za 2 osobę
  • Dom jednorodzinny
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • gotowanie
  • pranie
  • prasowanie
  • sprzątanie
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy z poruszaniem
  • demencja
  • inkontynencja moczowa

A&J Partners poszukuje opiekunki do 92-letniego pana FRIEDRICHA.

Senior ma początki demencji, ale jest bystry i komunikatywny, potrafi sam się sobą zająć. Porusza się samodzielnie, na spacery z balkonikiem asekuracyjnie. Samodzielnie korzysta z toalety, drobna pomoc czasem przy kąpieli, ale często kąpie się sam. Żona podopiecznego jest w pełni samodzielna, nie potrzebuje pomocy, gotuje na zmianę z opiekunką.
Miasteczko , do centrum 10 minut , sklepy w pobliżu, bank , fryzjer.
Pauzy regularne, seniorzy śpią po południu.

Opis zakwaterowania:

Dom , internet, tv

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1600€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1800€

Nr oferty KJ/FB23001

Oczekiwania względem Opiekunki

Podstawowa języka niemieckiego