1600€ -1800€ Opiekunka dla 87-letniej Pani Barbel od 09.04

  • Wynagrodzenie: 1600€ -1800€
  • Gdzie: BERGHOLZ-REHBRÜCKE
  • Kiedy: od 09.04.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
  • Nowa oferta
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • pomoc w higienie
  • organizacja dnia
  • pomoc w ubraniu
  • wstawanie w nocy- sporadycznie
  • zmiana pieluch
  • pomoc w karmieniu
  • transfer
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Wylew/ Udar
  • Cukrzyca- Insulina
  • Pacjent obłożnie chory (łóżko)
  • Nietrzymanie moczu
  • Nietrzymanie stolca
  • Osłabienie związane z wiekiem
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 87-letniej Pani Barbel od 09.04. Seniorka waży 75 kg, ma 164 cm wzrostu. Choruje na demencję, wylew/udar, cukrzyca- z insuliną, inkontynencję moczową, inkontynencję kałową, osłabienie starcze oraz jest pacjentem leżącym- musi być obracana w łóżku. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu, zmianie pieluch, transferze oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje sporadycznie. Posiada 3 grupę inwalidzką. Pani Barbel jest przyjazna.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1600€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1800€

Opis zakwaterowania

Dom na wsi, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu.
Numer oferty JS/FB35629
Oczekiwania względem Opiekunki
kobieta

podstawy z plusem znajomości języka