1700-1900€ Opiekunka dla 88-letniej Pani Ingrid od 10.05

  • Wynagrodzenie: 1700-1900€
  • Gdzie: METTMANN
  • Kiedy: od 10.05.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Nowa oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • wsparcie w transferze
  • pomoc w karmieniu
  • zmiana pieluch
  • opieka w nocy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Reumatyzm/ Osteoporoza
  • Depresja
  • Problemy z przełykaniem
  • Osłabienie związane z wiekiem
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 88-letniej Pani Ingrid od 10.05. Seniorka waży 60 kg, ma 163 cm wzrostu. Choruje na Parkinsona, inkontynencję moczową, reumatyzm/osteoporozę, depresję, osłabienie starcze, ma problemy z przełykaniem oraz ma problemy z chodzeniem- do pomocy balkonik oraz wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu, zmianie pieluch, wsparciu w transferze oraz codziennych czynnościach domowych. Wstaje w nocy około 2-3 razy. Posiada 4 grupę inwalidzką. Pani Ingrid jest kochana oraz spokojna. Pflegedienst przychodzi raz na dzień oraz przychodzi sprzątaczka 2 razy w tygodniu.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1700€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 1900€

Opis zakwaterowania

Dom w miasteczku, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Odległość od sklepu wynosi 20 min.
Numer oferty JS/FB35911
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna znajomość języka