1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do 83-letniej Pani Marlies od zaraz

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€ + BONUS WAKACYJNY - TOP OFERTA !!!
  • Gdzie: 33098, PADERBORN
  • Kiedy: od 10.07.2023
  • Bonusy: Brak
  • Wakacyjna oferta
  • Super oferta
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • utrzymanie porządku
  • zakupy
  • przygotowywanie posiłków
  • zaprowadzanie i odbieranie podopiecznej z domu opieki
Stan zdrowia podopiecznego:
  • lekka demencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 83-letniej Pani Marlies.

Podopieczna choruje na lekką demencję, bywa zapominalska. Porusza się całkowicie samodzielnie. Opiekunka pomaga pani w codziennych czynnościach takich jak mycie i ubieranie. Dźwigania nie ma. Seniorka czasami w nocy ogląda tv lub idzie do toalety, ale nie budzi opiekunki. Diety nie ma, je wszystko.

Od poniedziałku do piątku na 14:00 zaprowadza się panią do jej męża, który przebywa na stałe w domu opieki. Pani jest z mężem do godziny 17:00, potem się ją odbiera. Do heimu jest 15 minut spacerem.

W sobotę i niedzielę podopieczna jest w heimie do 19:00 i wraca taxi.

Raz w tygodniu przychodzi pomoc medyczna, rozdziela leki.

Seniorka jest miła, sympatyczna i ciepła.

Zakupy robi opiekunka. Do sklepu jest około 300m, do dyspozycji jest też wózek zakupowy.

Pauzy respektowane, jest dużo czasu wolnego.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Mieszkanie na parterze w kamienicy. Osobny pokój, łazienka wspólna, TV i Internet.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Nr oferty: MN/FB23079

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra lub lepsza znajomość języka niemieckiego