1800-2000€ Opiekunka dla 88-letniej Pana Henrich od 15.12

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€
  • Gdzie: MÖRFELDEN-WALLDORF
  • Kiedy: od 15.12.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
    BONUS ŚWIĄTECZNY
  • Świąteczna oferta - Boże Narodzenie
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Oferta na 6 tygodni
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Cukrzyca-Insulina
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Osłabienie związane z wiekiem
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 88-letniej Pana Henrich od 15.12. Senior mieszka z żoną. Podopieczna waży 56 kg, ma 175 cm wzrostu. Choruje na serce i układ krążenia, cukrzyca -z insuliną, inkontynencję moczową, osłabienie starcze oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy wózek inwalidzki. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu oraz w codziennych czynnościach domowych. Posiada 3 grupę inwalidzką. Sprzątaczka przychodzi raz w tygodniu.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba):2000€

Opis zakwaterowania

Dom w miasteczku, do dyspozycji własne mieszkanie z łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizji.  Odległość do sklepu wynosi 10 minut.

Numer oferty JS/FB29246

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

prawo jazdy mile widziane

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!