1800-2000€ – Praca dla Opiekunki do 83-letniej pani Uty od 2.08

  • Wynagrodzenie: 1800-2000€
  • Gdzie: 10629, BERLIN
  • Kiedy: od 02.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Duże miasto
  • Sprawdzona oferta
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • pomoc przy chodzeniu do toalety
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • demencja
  • inkontynencja

A&J Partners poszukuje opiekunki do 83-letniej pani Uty. Jest to sprawdzone zlecenie.

Podopieczna ma demencję – jest zdezorientowana, ma też inkontynencję. Jest mobilna, lubi spędzać czas w łóżku – nie ma dźwigania. Opiekunka pomaga przy myciu i ubieraniu, zmianie pieluchomajtek w łazience.

Seniorka jest spokojna, otwarta i bardzo miła. Nie ma diety, je wszystko bardzo chętnie, noce są przespane. Rodzina odwiedza, są w stałym kontakcie. Do sklepów jest 5 min, można prosić rodzinę o wsparcie.

OPIS ZAKWATEROWANIA:
Duże mieszkanie w centrum Berlina, zwierząt brak, osobny pokój, tv + internet, łazienka wspólna, wc osobne. Nie ma problemów z czasem wolnym.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

+ 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
+ 50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta – empatyczna, niekonfliktowa, serdeczna (palenie dozwolone na zewnątrz)
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego