1800€ -2000€ Opiekunka dla 87-letniej Pani Karoline od 30.03

  • Wynagrodzenie: 1800€ -2000€
  • Gdzie: KULMBACH
  • Kiedy: od 30.03.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Nowa oferta
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • spacery
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • wstawanie w nocy- 2 razy co noc
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Osłabienie związane z wiekiem
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 87-letniej Pani Karoline od 30.03. Seniorka waży 118 kg, ma 169 cm wzrostu. Choruje na demencję oraz osłabienie starcze. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje 2 razy co noc. Posiada 4 grupę inwalidzką. Pani Karoline jest bardzo kochana, nieskomplikowana, przyjacielska oraz spokojna.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1800€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2000€

Opis zakwaterowania

Dom w Miasteczku, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizji. Odległość do sklepu wynosi 10 minut.
Numer oferty JS/FB35584
Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta niepalaca

komunikatywna znajomość języka