1850-2050€ Opiekunka dla 85-letniego Pana Josefa od 16.06

  • Wynagrodzenie: 1850-2050€
  • Gdzie: THERES
  • Kiedy: od 16.06.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Kod HTTP 500

    Serwer nie mógł zrealizować Twojego żądania.

    Kod błędu HTTP 500 to jeden z kodów diagnostycznych protokołu HTTP. Jego pojawienie się oznacza, że wystąpił problem przy przetwarzaniu serwisu WWW, którego nie udało się zidentyfikować w momencie wystąpienia. Wykonaj diagnostykę strony internetowej, aby ustalić przyczyny wystąpienia błędu i go wyeliminować.

    Data wystąpienia błędu: waw6

    Dowiedz się więcej o przyczynach błędu HTTP 500 i diagnostyce strony WWW wchodząc pod adres:

    Oferta na 6 tygodni

    Nowa oferta

    Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Cukrzyca- Insulina
  • Osłabienie związane z wiekiem
A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 85-letniego Pana Josefa od 16.06. Senior waży 70 kg, ma 160 cm wzrostu. Choruje na początkową demencję, cukrzyca- z insuliną oraz osłabienie starcze. Posiada 3 grupę inwalidzką. Pflegedienst przychodzi 2 raz na dzień.
Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1850€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2050€

Opis zakwaterowania

Mieszkanie na wsi, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu oraz TV.
Numer oferty JS/FB35915
Oczekiwania względem Opiekunki
kobieta

dobra znajomość języka