1850-2050€ Opiekunka dla 85-letniej Pani Anneliese na 04.10

  • Wynagrodzenie: 1850-2050€
  • Gdzie: MAMMELZEN
  • Kiedy: od 04.10.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • pomoc w ubraniu
  • organizacja dnia
  • spacery
  • pomoc w higienie
  • pomoc w karmieniu
  • zmiana pieluch
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Wylew/ Udar
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Pacjent obłożnie chory (łóżko)
  • Nietrzymanie moczu
  • Nietrzymanie stolca

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 85-letniej Pani Anneliese na 04.10. Seniorka waży 40 kg oraz ma 140 cm wzrostu. Choruje na demencję, wylew/udar, inkontynencje moczową i kałową. Ma również problemy z sercem oraz układem krążenia. Podopieczna z racji wieku dużo czasu spędza w łóżku. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, karmieniu, zmianie pieluch oraz codziennych czynnościach domowych. Pani posiada 4 grupę inwalidzką. Pflegedienst przychodzi 3 razy na dzień.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1850€

własna działalność gospodarcza (również gewerba):2050€

Opis zakwaterowania

Dom w miasteczku, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu i telewizji. Odległość do sklepu wynosi 20 minut.

Numer oferty JS/FB12047

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego