1850-2250€ Opiekunka dla 80-letniej Pani Helgi oraz dla 85-letniego Pana Dietera od zaraz

  • Wynagrodzenie: 1850-2250€
  • Gdzie: LUDWIGSHAFEN AM RHEIN
  • Kiedy: od 20.12.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
    BONUS ŚWIĄTECZNY
  • Oferta na 6 tygodni
  • Internet
  • Dom jednorodzinny
  • Świąteczna oferta - Boże Narodzenie
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Nowotwór
  • Nietrzymanie moczu
  • Cukrzyca
  • Problemy z chodzeniem
  • Osłabienie związane z wiekiem

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 80-letniej Pani Helgi oraz dla 85-letniego Pana Dietera od zaraz. Seniorka waży 60 kg, ma 160 cm wzrostu, natomiast Senior waży 78 i ma 178 cm wzrostu. Podopieczna choruje na inkontynencję moczową oraz nowotwór, natomiast podopieczny choruje na cukrzyce, inkontynencję moczową, osłabienie starcze oraz problemy z poruszaniem – używa balkoniku. Pani Helga potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu oraz w codziennych czynnościach domowych. A Pan Dieter potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje tylko senior- sporadycznie. Oboje wnioskują o 2 grupę inwalidzką.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1850€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2250€

Opis zakwaterowania

Dom w mieście, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Sklep w odległości 10 minut.

Numer oferty JS/FB33490

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna znajomości języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

prawo jazdy