1850€-2050€ Opiekunka do 84-letniej Pani Helgi od 15.10

  • Wynagrodzenie: 1850€-2050€
  • Gdzie: OBERURSEL
  • Kiedy: od 15.10.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
Zakres obowiązków:
  • pomoc w myciu
  • pomoc w ubieraniu
  • zmianie pieluch
  • opieka aktywująca
  • spacery
  • Sprzątanie
  • Pranie
  • Prasowanie
  • Zakupy
  • Gotowanie
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Nietrzymanie moczu

A&J Partners poszukuje opiekunki do 84-letniej Pani Helgi od 15.10. Seniorka mieszka z mężem. Podopieczna waży 50 kg oraz ma 158 cm wzrostu. Choruje na demencje oraz inkontynencję moczową. Porusza się o balkoniku.  Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, zmianie pieluch oraz codziennych czynnościach domowych. Mąż prawdopodobnie choruje na nowotwór. Czasami potrzebuje pomocy przy ubieraniu się i przypominaniu o przyjmowaniu tabletek. Podopieczna w nocy nie wstaje, diety nie ma . Rodzina mieszka w pobliżu , a seniorka posiada 3 grupę inwalidzką.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1850€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2050€

Opis zakwaterowania

Dom w miasteczku, do dyspozycji własny pokój , a internet zostanie założony.

Numer oferty JS/FB28415

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

prawo jazdy