1900-2100€ Opiekunka dla 95-letniej Pani Elisabeth na 22.11

  • Wynagrodzenie: 1900-2100€
  • Gdzie: WILLICH
  • Kiedy: od 22.11.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • pomoc w ubraniu
  • organizacja dnia
  • spacery
  • pomoc w higienie
  • zmiana pieluch
  • dźwiganie- podopieczny pomaga
  • wstawanie w nocy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Reumatyzm/ Osteoporoza
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 95-letniej Pani Elisabeth. Seniorka mieszka z córką , która nie wymaga opieki. Seniorka waży 55 kg, ma 160 cm wzrostu. Choruje na serce, układ krążenia, demencję, inkontynencję moczową ,reumatyzm/ osteoporozę oraz ma problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, zmianie pieluch , transferze -pomaga oraz codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje 2/3 razy. Posiada 3 grupę inwalidzką (prawdopodobnie będzie 4 ).

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1900€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

Opis zakwaterowania

Dom w miasteczku, do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Przychodzi Pflegedienst raz w tygodniu.

Numer oferty JS/FB28245

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!