1900€-2100€+400zł ZA PRZEJŚCIE – Opiekunka do Pana Otto na 22.09 / okol.HANOWERU

  • Wynagrodzenie: 1900€-2100€+400zł ZA PRZEJŚCIE
  • Gdzie: HOHENHAMELN
  • Kiedy: od 22.09.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc w higienie i pielęgnacji
  • pomoc w ubieraniu
  • przypominanie o zażywaniu leków
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Demencja
  • Problemy z chodzeniem

A&J Partners poszukuje Opiekunki do 89-letniego Pana Ottona.

Pan jest mobilny, po domu chodzi bez pomocy, na spacery zabiera laskę. Ma bardzo powolny chód i nieco pochyla się do przodu z powodu problemów z plecami i ramionami. Chodzi bardzo ostrożnie, żeby nie upaść, ale potrafi jeszcze samodzielnie wejść na 3 piętro domu.

Jest bardzo pracowity, sam szuka sobie zajęcia np. reperuje zamki w drzwiach, maluje ściany, zbiera owoce w ogrodzie. Choruje na demencję, dużo zapomina, ale nie jest agresywny ani złośliwy. Ma chorą prostatę, nosi aparat słuchowy. Sam je, sam się myje, ubiera, rozbiera, opiekunka jedynie co drugi dzień goli seniora. Pan nie ma inkontynencji, korzysta bez pomocy z toalety, w nocy śpi spokojnie.

Jest łatwy w opiece, łatwo się dostosowuje, jest spokojny i niewymagający.

Senior mieszka z żoną.

Zakupy robi opiekunka, jest rower do dyspozycji oraz samochód. Sklep jest w odległości 10 minut.

Opiekunka głownie wspiera w prowadzeniu domu, pilnuje by senior nie pracował za dużo w ogrodzie.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 1900€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2100€

Numer oferty JS/FB13215

OPIS ZAKWATEROWANIA

Seniorzy mieszkają na wsi, w pięknym domu z ogrodem, dla opiekunki przygotowano pokój na drugim piętrze, aneks kuchenny i osobną łazienkę. Ogrodem zajmuje się żona podopiecznego i sam podopieczny.

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta z prawem jazdy

minimum dobra znajomość języka niemieckiego