1950-2150€ – Praca dla Opiekunki do 75-letniego Pana Reinharda od 23.08

  • Wynagrodzenie: 1950-2150€
  • Gdzie: 45966, GLADBECK
  • Kiedy: od 23.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Dom jednorodzinny
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
  • jazda samochodem
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Parkinson
  • średniozaawansowana demencja
  • wylew

A&J Partners poszukuje opiekunki do 75-letniego Pana Reinharda. Pan mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, dużo pomaga.

Podopieczny ma Parkinsona, średniozaawansowaną demencję, jest po wylewie. Porusza się samodzielnie lub z asekuracją. Lubi chodzić na spacery  o rollatorze. Senior nosi asekuracyjnie pieluchomajtki, korzysta również z toalety, sam się myje, wymaga pomocy tylko przy ubieraniu. Noce są spokojne. Lekarstwa rozdziela małżonka i ona pilnuje, aby senior je wziął.

Gotuje się razem z seniorką, państwo nie mają żadnej diety. Opiekunka robi zakupy, do sklepu jest parę minut na piechotkę. Raz w tygodniu, w czwartki, podopieczny chodzi do dziennego domu opieki od 9 do 16. Rodzina odwiedza sporadycznie, mieszkają w pobliżu. Nie ma problemów z czasem wolnym. Senior wstaje około 8-9 chodzi spać 19. Można porozmawiać przez telefon z obecną opiekunką.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Domek, miasteczko, dla opiekunki pokój z Internetem, oddzielna łazienka. Nie ma zwierząt.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 1950€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2150€

Nr oferty: MN/FB22469

Oczekiwania względem Opiekunki

KOBIETA NAJLEPIEJ NIEPALĄCA

PRAWO JAZDY (pewny kierowca)

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego