2000-2200€ + BONUS WAKACYJNY – Praca dla Opiekunki do Pani Nair od 28.07

  • Wynagrodzenie: 2000-2200€ + BONUS WAKACYJNY
  • Gdzie: 73434, AALEN
  • Kiedy: od 28.07.2023
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Nowa oferta
  • Wakacyjna oferta
  • Super oferta
Zakres obowiązków:
  • przypominanie o zażywaniu lekarstw
  • utrzymanie porządku
  • zakupy
  • przygotowywanie posiłków
  • organizacja czasu wolnego
Stan zdrowia podopiecznego:
  • początki Parkinsona
  • cukrzyca
  • reumatyzm
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do 88-letniej Pani Nair.

Podopieczna choruje na Parkinsona (stadium początkowe), cukrzycę (bez insuliny) oraz reumatyzm. Pani ma jasny umysł. Jest mobilna i nie ma inkontynencji. W nocy nie wstaje, nie ma diety.

Dotychczas robiła wszystko samodzielnie, potrzebuje niewielkiej pomocy, bardziej wsparcia-asekuracji. Jest sumienna, miła i łatwo się z nią dogadać. Chętnie wychodzi na spacery. Jest dużo czasu wolnego, który można wykorzystać na zwiedzanie.

Pani mieszka w Aalen. Miejscowość ta słynie z swojego historycznego centrum, w którym można podziwiać piękne zabytki, takie jak ratusz z XVI wieku i barokowe budynki. Atrakcją turystyczną w Aalen jest również Limesmuseum, które prezentuje historię rzymskiego obozu wojskowego i granicy Limes, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Przestronny apartament, dla opiekunki oddzielny pokój, jest dostęp do internetu. Nie ma zwierząt. Do sklepu jest blisko.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2000€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2200€

Nr oferty: MN/FB24863

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

dobra lub lepsza znajomość języka niemieckiego