2000-2200€ Opiekunka dla 91-letniej Pani Kundigunde od 07.01

  • Wynagrodzenie: 2000-2200€
  • Gdzie: MARCH
  • Kiedy: od 07.01.2024
  • Bonusy: BONUS ZA PRZEJŚCIE - 400zł/netto
    BONUS ZA POLECANIE - 50€ netto
  • Oferta na 6 tygodni
  • Internet
Zakres obowiązków:
  • opieka aktywująca
  • organizacja dnia
  • pomoc w higienie
  • pomoc w ubraniu
  • spacery
  • zmiana pieluch
  • pomoc w transferze- współpracuje
Stan zdrowia podopiecznego:
  • Wylew/ Udar
  • Choroby serca i układu krążenia
  • Nietrzymanie moczu
  • Problemy z chodzeniem
  • Reumatyzm/ Osteoporoza
  • Osłabienie związane z wiekiem
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje Opiekunki dla 91-letniej Pani Kundigunde od 07.01. Seniorka waży 58 kg, ma 160 cm wzrostu. Choruje na wylew/udar, choroby serca i układu krążenia, inkontynencję moczową, reumatyzm/osteoporoza , osłabienie starcze oraz problemy z poruszaniem – do pomocy balkonik. Potrzebuje pomocy w myciu, ubieraniu, dźwiganiu- współpracuje oraz w codziennych czynnościach domowych. W nocy wstaje 2 razy co noc. Posiada 2 grupę inwalidzką. Pani Kundigunde jest bardzo przyjacielska, otwarta oraz zdecydowana.

Wynagrodzenie

umowa zlecenie: 2000€

własna działalność gospodarcza (również gewerba): 2200€

Opis zakwaterowania

Mieszkanie w wieś, do dyspozycji własny pokój z łazienką oraz dostępem do Internetu i telewizji.

Numer oferty JS/FB33641

Oczekiwania względem Opiekunki

kobieta

biegła znajomości języka niemieckiego

doświadczenie w opiece i pielęgnacji

mile widziane referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!