2050-2250€ – Praca dla Opiekunki do małżeństwa w LAUF od 11.08 / NA 3 TYGODNIE

  • Wynagrodzenie: 2050-2250€
  • Gdzie: 91207, LAUF
  • Kiedy: od 11.08.2023
  • Bonusy: 400 zł netto premia za przejście z innej agencji
    50€ netto premia za każdą poleconą Opiekunkę lub Opiekuna
  • Sprawdzona oferta
  • Internet
  • Auto do dyspozycji
Zakres obowiązków:
  • wsparcie w codziennym życiu
  • utrzymanie porządku
  • przygotowywanie posiłków
  • zakupy
Stan zdrowia podopiecznego:
  • problemy z sercem
  • astma
  • osteoporoza
Treść ogłoszenia

A&J Partners poszukuje opiekunki do mobilnego małżeństwa w Lauf.

Podopieczny, pan Hagen ma 92 lata. Pan ma astmę i problemy z sercem i bardzo słabo widzi. Porusza się z laską lub rollatorem. Noce przesypia spokojnie, nie ma diety.

Pan przez wiele lat był liderem/kierownikiem i miał odpowiedzialną pracę. Przywiązuje dużą wagę do tego, że pewne rzeczy potrafi i chce robić samodzielnie, jest bardzo komunikatywny, pomocny, lubi prowadzić długie i szczegółowe rozmowy, może potrzebować „zachęty”, by przyjąć pomoc.

Podopieczna, pani Magdalena 92 lata. Pani ma osteoporozę i astmę. Jest bardzo zdyscyplinowana, ceni sobie niezależność, ale przyjmuje też pomoc. Jest mądra, przyjacielska, zrównoważona, mediacyjna, pomocna, zainteresowana, ale też potrzebuje odpoczynku i czasu dla siebie.

Para potrzebuje wsparcia tylko w niezbędnym zakresie, przywiązuje dużą wagę do niezależności co powinna uszanować opiekunka.

Oferta jest na 3 tygodnie, potem wraca stała opiekunka, która zostaje do grudnia.

OPIS ZAKWATEROWANIA

Domek, miasto, dla opiekunki pokój z Internetem. Nie ma zwierząt. Do sklepu jest 15 minut na piechotę.

Wynagrodzenie:

umowa zlecenie: 2050€

działalność gospodarcza (również gewerba): 2250€

Nr oferty: MN/FB23108

Oczekiwania względem Opiekunki

KOBIETA NAJLEPIEJ NIEPALĄCA

PRAWO JAZDY

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece

referencje

Interesuje Cię ta oferta pracy? Nie czekaj, zgłoś się!